Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

HA! Milé dámy,to,čo sa naučím,to bude len doplnok k tomu,čo už dokonale ovládam a čo oponenta úplne zpacifikuje! Ja totiž používam MAMČIDÓ !!!
:)))))))))

SHAKTI

A NEOPRAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM !!!
no co mi spravis?haaa?? (na to aikido ako som pochopila este nazacala chodit..dufam..takze sa nemam coho obavat! hehe)

lilith

jáj mamca,ja som chodila na WT Win Tsung,keby si toto videla ....toto umenie vynašla žena,cvičil to ako prvé aj Bruce Lee,je doslova úžasné pozerat sa na človek ked to cvičí,raz ti to ukážem:-)))

SHAKTI

:-DDD ja som vedela ze si to vsimnes..nieee chyba tam neni,k dokonalosti mi este chyba par krokov...
:-) zas clovek musi byt trosku sebakriticky! :-D

SHAKTI

fuuuha dámy ste nejake nebezpecne!! pozor,to sa uz chlapi ozaj budu bat medzi nas! :-DD najprv carujeme a potom este aj bojove umenia ovladame?? :-DD

lilith

Ano mamca,to je ale každé bojivé umenie,ja ale píšem o účele tohot bojového umenia...Aj nás učili,že život je ako rieka,ktorej ked príde do cesty kamen,tak ju to nezastaví,ale obíde ho,a v tom aj spočíva filozofia každého bojového umenia

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk