Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Shaktulka,ako si prišla na to,že tam mám webku??:-D to ma bonzol kto? Ha ha,ale nevieš kde!Prezradím-ten macko v tvojej posteli....jeho pravé oko....tým keď pootočíš 10 krát,tak ma uvidíš aj ty...LT

ethel

...to,že sa nedá úplne odísť som pochopila a viem,že my čo to nedokážeme máme v sebe niečo spoločné...neviem čo to je,ale je to tam,niečo čo nás spája a vždy donúti nahliadnuť na tých čo sem nakukli tiež,či sme živí,či sa smejeme,či trpíme...proste záujem tu je a to len preto,lebo sa máme radi aj napriek tomu,že sme sa nikdy nestretli,nevideli(podaktorí...:-) )
Vy dve ste ma donútili zamyslieť sa zas a znovu nad celou touto našou guberniou....Ano,nevidíme si do tvárí,nepočujeme sa,....ale neviem prečo ja to tak cítim,že sa tešíme keď objavíme nejaký napísaný text....Viete,že je to u mňa už dva roky?!Dva roky si píšem s luďmi,ktorých nepoznám...teda poznám ich tak ako ich vidím a fakt je ten,že som si vás každého niečím zidealizovala...a preto sem budem nakúkať,dokým ma neprestanete zaujímať,dokým ma neprestanú zaujímať myšlienkové pochody každého z vás.
Okrem automobilového fóra nenavštevujem žiadne iné,ani pokec...chodím len sem,lebo mám naozaj pocit,že je to obyvačka s krbom,kde vždy niekto prihodí polienko aby v ňom nevyhaslo,dookola sú kreslá a občas tam niekoho pristihnem sedieť a tak spolu hladíme do ohníka a rozprávame sa...a to sa mi páči,že vždy niekto príde prihodiť,aby tu bolo teplo....
Mám vás rada a všetkých si vás velmi vážim!

katty19

tak ešte pár myšlienok...

Je normálne, že človek tu chvíľu pobudne, ale ten reálny svet je mimo internetu. Nemôžem vidieť vaše gestá, môžem si iba predstavovať ako ste sa práve zatvárili. Myšlienky človeka vedia byť niekedy skutočne rozporuplné. Kto ich pochopí, ak slovo nie je sprevádzané mimikou? Ja to nedokážem. Často sa hanbím za svoj myšlienkový chaos, ktorý si nosím v hlave, a ktorý vám tu predkladám. Ale keby ste videli moju tvár, to, ako to myslím v skutočnosti dobre, ako proste len s niečim bojujem, asi by som sa necítila tak nepríjemne. Preto sa vzdiaľujem a zase prichádzam bližšie. Potrebujem odstup, nielen od ľudí, ktorí sa v mojej blízkosti snažia niečo pochopiť, ale ďalej od imaginárnych ľudí, ktorí sú síce reálni, ale neuveriteľne ďaleko od môjho skutočného sveta.
Nikomu nezazlievam, že sa na čas vzdiali, ale platí to, čo som tu pred pár dňami napísala:

...čas, ktorý „sme strácali pre svoju ružu, ju urobil takou dôležitou“

pochopte, že odísť sa úplne nedá:)
Mám vás rada ♥

katty19

stará známa šakti, by sa nezaprela:) no?
tak, ako by som sa mala, raz dážď, potom polo a potom zase super úpek a takto to ide ďalej:) tak ale pohoda, dá sa, teraz som relatívne vyladená, v norme, som zvedavá, ktorá fáza príde najbližšie:)som tak premýšľala, že by som si mohla zatipovať
ale nie, práve som sa vrátila z hrnčiarskeho dňa, urobila som nejakú píšťalku, šperky a také domčeky a niečo vám poviem, keď budete vidieť v obchodoch cenu za hrnček 150 Sk, čo máme asi 5 Eur, tak to nie je docenená práca, pri tomto hrnčierstve sa človek namaká ako taká ..., fakt
za chvíľu utekám von, zase zajtra niečo:) ahojte, papá....

SHAKTI

Katuska nezavid tie najdlhsie prispevky, ja som totiz vzorna, tiez by si sa mohla trosku rozpisat, potesila by si tym nejednu dusicku, ak mozem hovorit za viacerych a ak mozem iba za seba, tak by si tym rozhodne potesila mna. Myslim na teba, drz sa a verim, ze sa mas dobre. Zelam si to.

SHAKTI

BAF!!!
Zdravim vsetkych ale ak dovolite prednostne stratenu a milovanu katusku!
skoda ze sa neozves ako zijes..ale respect.
Ano Etka ma opat raz videla svojou na cierno nainstalovanou webkou, ked napadne sneh havkovi oberam gule na labkacha ale omyl! Nenadavam pri tom, ale ho silno lutujem, bambulka mojho.
Neozyvam sa...premyslam ako to opisat aby to bolo jasne-nejasne. Proste iste dve bytosti nemozu fungovat na rovnakom mieste.Priatelov si vyberame sami a ja respektujem vasu volbu ale moja volba je tato. Je to tak Etka ako si mi to raz opisala, kazdy z nas moze poznat jedneho a toho isteho cloveka uplne z inej strany a nikdy ho nespozna uplne celeho. Niektori ludia ukazuju niektorim ludom iba pol svojej tvare a ini ju poznaju celu. A kedze ju poznaju nemaju chut ju vidiet znovu. Ale vas lubim a preto nedavam ziadne ultimata.
Respektujem vasu volbu.
Zdravim aj lilith a srdecne dakujem za vsetky maily ale hlavne za jeden uplne super s momentalne mojou najoblubenejsou pesnickou aj so slovami, tak to bol pre mna DAR.
A tiez mamcu, ta je tiez stratena..
Tak sa drzte, zacala som sa vo svojom zivote trosku snazit, chcela by som sa este viac, ale nemozme chciet hned vsetko a naraz, ale konecne mam pocit ze zijem, no nezabudam na vas. Ja sa ozvem ale nebude to tak casto akoby ste mozno chceli.
LV

ethel

Dala som si žiadosť do školy v BA a doma som sa stretla s negatívnou odozvou.Dieťa mi povedalo,že ak tam pôjdem,tak mi bude každé ráno volať,že je jej zle a potom mi zloží aby som sa bála a išla domov a muž mi povedal,že ak to robím len kôli platu,tak mi bude dávať viac peňazí,len aby som nešla.....tak teraz neviem čo robiť.Hádam ich to do septembra prejde!
Ale ak ma pustia tak už teraz sa teším na niektorých ludí bývajúcich v BA:-D

ethel

ahoj Kattty,ty si kde bola??Ja som si myslela,že si zabudla názov stránky:-)

Samuško a ty hádžeš otázniky a neozveš sa mesiac!

Shaktulka,viem že čítaš-mám ťa rada a chýbaš tu!!!

Panči,Lilithka,Mamčulka,Dee aj vás lúbim!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk