Chcem si umyť ruky

katty1

na východe sú všetci rozťahaní ako rezance, ale to je dobre, mi pripomínajú mojho psa, chlpáčik, to na nich sa hnevať nemožme, len nech sa rozťahujúúúúú
idem von čau

sasaaaaaa

tie aaaaaaaačka?:DDD nie ziadna specifikacia.mozno ano a mozno taktoo..sasaaaaaa ta poc tu a nehutor tolko,bo me poraži aj stvojima rečama.a ši keď še obiješ ta ce orucim o totu bisovňu..nieeee klud preplo mi

katty1

no a že si rozťahaná tak to ten kopec áčiek, to je nejaký identický bod, určite, nejaké špecifické označenie u vás doma? v robote?

katty1

rezanec je natiahnutý pes, podhlavník, no a tento víkend som spadla z postele na jednu osobu, moju mamu a otec to videl, resp. nevidel, lebo som poriadne zastrela všetky okná, no a hovorila som, že spať tak na rezancovi, tak, takáto vec by sa mi určite nestala a že možno by som ani tie okná nezastrela:) ja ti mám ináč strašne veľa rozprávania tieto dni, tak tak, ale verím, že som nezrozumiteľná, niekedy ani sama sebe nerozumiem:)

katty1

sasa je nejaká rozťahaná ako rezanec:) ahoj sasa, na rezancovi spávam a vážne som z neho ešte nespadla:) iba žeby som mala pripravené makké pristátie, úbohá mamčulka.....:)

SHAKTI

no ja ked si naberam kapustincu,ostatni spolustolovnici marne hladaju aspon jeden hríbik:-DDD takze sa nemusis bat :-DDD

ano lilith-ka ...baby drzte si sukne,aby vam nebolo nohavicky vidno,SHAKTI cestuje!
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD