Chcem si umyť ruky

SHAKTI

dobre..neplacte za mnou(kto??? ved som tu sama! :-DD ) musim zas letiet a ostava po mne iba omamna vona a hlboky vydych vsetkych co citaju :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

SHAKTI

kristepane kapustincu?? ale musi tam byt vela hribov!! tak na tomto sa ludia ja prestravujem cez vianoce a este ryba,nic ine!! ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem len najprv musim vyhnat ten trdelnik zo zaludka :-DDDD
dakujeme krasne za pozvanie.
dnes sa ma pyta kamaratka-ci som uz precitala lexikon,ze ano,a ona na to:
"Tak uz mozme ist aj na veceru do restauracie!" :-DDDDDDDD to akoze doteraz sme nemohli?lebo som nevedela jest priborom?? hrozne toto :-DD si inak dovoluju,lebo ja som taka dobra dusa a za nic sa neurazim :-DD

SHAKTI

nasla emilov-ako sa pekne rozmnozili,ja maaaaaaaaam chlapov!pch,neviem co sa stale stazujem :-DD
prave mi ludia volala kamaratka..ze-ak by si mala aj zajtra chut na ten vyborny trdelnik mozme skocit..som akoze nevedela ci si robi zo mna prdel,ale ona vam to myslela vazne..doteraz mi lezi v zaludku!!!myslim ten trdelnik nie kamoska a som sa zabudla pochvalit!!!
bola som dnes v muzeu!!! od skolskych cias som tam nebola! a dlho asi ani nepojdem-strasna nuda,esteze to bolo zadarmo,lebo by som si tie peniaze do smrti vycitala!! :-DD

SHAKTI

Katuske a lilith-inmu manzelovi udelujem cestny rad ALEBOČO,prva ho dostala mamca
:-)
Katuske samozrejme zo srdca blahozelam a zelam este velmi vela rokov,bez tych hnusnych cigariet :-) a alkoholu!! a velmi vela rokov usmevu a stastia!
lilith-ka ty uz tolko nechval toho svojho muza,lebo zatial akoze zelam zo srdca,ale uz sa teda musim zubami nechtami drzat stolicky a obhryzam ceruzku :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDaby som nezacala zavidiet,lebo zavist je fuj,bleee hnus!! :-)
mamca zas nic nevarila co?tym rozkom ak by som pacla lilith-ke po hlave tak jej lebku prerazim :-DDDa to teda nechcem!
len mamci,vies,aj do obchodiku by si mohla zabehnut sem-tam,teda aspon tam,ked uz nie sem :-DDD

SHAKTI

ktory leandrus?? :-) nevidim...
neboj mozes švacnut otazocku na mna aj sem,tu som doma,vedla chodim iba na navstevy,lebo ked ma vyrazia tu sa ukryjem
:-DDD