Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty1

jáááááááááj:( cinkať nechcem, a ligotať? ja chcem nosiť len tie farebné šatky a bosé nohy, to mám rada, ligotky nemám rada:( tak hrkálka ma nevolaj, radšej, mamča, tak sme volali ľudí po prebdených nociach

samko r.

Mamča a ja som myslel že paradajo je nápoj.:-))) A ty to berieš ako vo filme "Slovácko sa nesúdi" však? A neboj sa všetci okrem teba, ale teraz už ty vedia, že ja nepijem alkohol.

mamca

Ahaho,Shakti :D Práve keď odchádzam...aby si sa vyhla obedu,čooo?!
Viac mi na kolotoče s prázdnym žalúdkom nepolezieš! Na teba si dohliadnem osobitne!

samko r.

Veru, a vôbec, ja mám doma tiež sekretár!!:-))))
Šaktulka, len aby aj teba nepreháňalo od toho Trdelníka aj bez zapískania:-)) Ono to robia rýchlo a je to nevykvasené a neprepečené cesto

mamca

No,Dee vás pobrala do školskej jedálne a rožky zas ostali nezjedené... Buď si ich zjete zajtra alebo už fakt odmietam variť...A cez víkend jedáleň nefunguje,to som zvedavá,ako to zvládnete o hlade! Ha! :DDD
Katulík,ahoj,keď budeš taká pekná,ligotavá a cinkajúca tanečnica,môžem ťa volať hrkálôčka?
Gomko,bonzuješ na Samka,ale prezradil si aj seba-tak rátaj s ďalšou nádielkou,máš u mňa ďalších päťadvadsať,ale teraz už bez vankúša!!!!
Samko,paradajo je jedno z mojich obľúbených oslovení (paradajo,oščiadok..).A Gombík mi všetko prezradil,dostaneš rovnákú odmenu ako on,chalanisko jedno neporiadne!!!!!!!!!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk