Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Dnes nevarím!!!
Katuška ma pochválila,dnes si budem voľkať,tešikať sa,užívať si pochvalu :)
Na obed si vezmite rožky z predvčerajška,ak tu nebudem,pekne prihrejte,nie,že ich budete lomiť za studena!

mamca

Pekný,úspešný dník prajem!
Tak Gombíček,keď nabudúce prídeš z futbalu a spráskaš celý obed sám,znovu ťa zderiem ako sirotu! Si odhalený,len sa pekne dievčatám priznaj,ako si dostal nasádzaných päťadvadsať! :DDD

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDD dobra si moja,len mu daj!!! :-DDD nech vidi ako vypadaju čerstvučke zienky a nelutujte ho!!! nazval ma piranou!! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

SHAKTI

ja som nechcela jest uz od mala..
v skolke,teraz sa priznam aj ked je to hrozne,som nenapadne schovavala jedlo...
:-(((az na to raz prisli :-DDDDDDDDDDDDDD

SHAKTI

:-DDDDDDd gomezisko jeden!!! ti dam taku piranu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nevsimajte si ho,iba chce aj moj diel na obed!!!
vidis vidis zadok ta boli a to od kedy boli zadok z futbalu???hm? :-DD len pekne z pravdou von!

ČO SI ROBIL V NOCI?????????????????!!!!!
:-DD

ano lilith-ka emil dorazil-ale inak o 4 rano!!!! kde sa flakal? uz som ti aj odpisala..oki padam..

gomez

Ahoj rybky! Ste obdivuhodné, hneď tak zrána čerstvučké!:) Ja som úplne rozbitý. Včera som si bol zahrať futbal. Dnes to ľutujem. Ledva sedím, au au au, môj zadok!:)) Najviac trpím, ked musím medzi ľudí, aby nič nespoznali. :)))
Takže dnes chlebík bez masielka? Ja dnes toho veľa nespravím, tak ja si dám mäsko, pretože na chleba treba ťažko robiť:))) A nezabudnite, pred Shakti to nesmiete vyložiť všetko, pretože ona nemám mieru a schrúme čo vidí:)) V škôlke sme ju volali piraňa:)))

SHAKTI

lilith-ka my sme klony!!! :-DD este naklonuj svojho manzela a bude to ok :-)
ale to zas nie,toho si pekne nechaj pre seba,doprajem zo srdiecka :-)
na mna caka ten moj :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk