Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

nebud smutna moja...ani sa na mna nehnevaj...zajtra ti poslem fotku- mna-opica :-DD ked ti bude zle tak sa na nu kuknes a uvedomis si ze este vzdy moze byt aj horsie :-DDD ale upozornenie kukat iba na prazdny zaludok!! :-D
idem na c.... (cukrik? :-DD )
pod so mnou :-)

SHAKTI

dakujem :-) to ma tesi ze tak pozitivne na vas posobim :-)
no ale kde ten emil do prdele tolko trci??
emilko uz bolo dost toho gelu na vlasy!! bleee :-DD
dosiel ti prosim ta ten moj novy kontakt!
to je hroza,ked clovek cosi chce,vsetko je proti nemu este aj tie blbe maily
:-(

mamca de si?? hyyyybaj medzi nas! ako hovori katuska :-) dufam,ze sa nehnevas ze som nechala vychladnut ten tvoj super obedik!!

SHAKTI

papa dami,dakujeme za pozdrav,pracuj,hlavne sa neupracuj a som rada ze sa ti dari a mas sa dobre,poriadne vystiskaj tu opicu katusku za mna! :-)

SHAKTI

vsak??? a ze na nas musia dlho cakat kym sa spravime na pekne!! cha! pravda verejne odhalena!!
:-DDD
poslala som ti iny kontakt tam by to malo ist snad lepcie :-)
ale inak mam sa velice fajn,ak to uz niekto nepostrehol :-)
hento lepsie ako terapy u psychiatra
:-DD

damaxy

dievcata pozdravujem vas o moje pisarky ja neviem a nejako uz nestiham ked pracujem uz veru verim pracujucim ze nestihaju pokial nemaju net v praci a to zatial nemam lebo nestiham si to zariadit tak uz aj bezim este raz zdravim srdecne a je mi dobre papapa

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nemam! ja som s komunikaciou vysoko zaostala! pockaj este spravim kuki-kuk..ej sa ma nejak Emilko boji :-)ako kazdy chlap ale raz sa ma jeden bat nebude,ved ty vies
:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk