Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

pančucha vesela

neboj, bola som to ja a nemyslela som tonejak obzvlast brutalne :).Bol to len pokus aspon niekoho sem nalakat...a v konecnej faze som vedla na pravo zbadala slovicko milli, tak som to prekopirovala..viac menej som ok, len mam stresy pri kazdom zazvoneni mobilu..vies, zase reci a reci...kazdy den su tu umelo vyvolane hadky, lebo ma pocuva len na pol ucha a aj to, co popiem uplne prekruti a nasmeruje inym smerom..no a ja som tu za ten cas straveny s vami nabrala (ci vlastne nasla stratene). sebavedomie-takze nie som ochotna ustupit a tak to nema konca
...dnes som ho vytocila uplne :)...potom nasleduje tristo telefonatov, akoze odomna nieco potrebuje (neviem co, ked ja som ta tupa)..no a dcera isla mimo, zabudla som si u nej mobil, tak dnes mam zvysok dna volny a kludny :D.Zabudlivost je celkom fajn...takze zlatusik, neboj sa o mna (nas), bude to ok.Uz nikdsy nedovolim to, co bolo predtym.alt3, alt3, alt3 () () (). Pančita Dolorez

ethel

Panči,priznám sa,teraz si ma vystrašila:-D
Normálne mi prebehlo hlavou:to čo sa deje?To prečo to napísala a bola to vlastne ona??:-DD
Panči to sa naozaj nerobí,takto desiť ludí....LV!!!všetkých!!!
...a rovno aj dobrú noc,lebo zajtra pracujem:-(...dnes mi zomrel ďalší sused:-(((

panča

slobod(n)a (komunikacia) - [ch...
schudnime raz a navždy!
konizácia - mate skusenosť???
ako sa odpútať od rodičov?
povedz mi čo počúvaš a ja ti p...
Fórum - najdiskutovanejšie
schudnime raz a navždy!
90 dňová diéta-začíname od 2.1...
anjel strážny
Inštitúcie

Inštitúcie - naposledy upravené
Zubná technika Ebringer
MUDr. MORHÁČOVÁ ELENA - Stomatologicka ambulancia
MUDr. Viera Krátka

MILLY s.r.o
Komunity

panča

No ale sa nam to tu sype, ani nestiham citat :DD.No co uz, aspon bude viditelny moj odkaz

Aj ked sa den uz pomaly konci, chcela by som popriat vsetko najky najky nasim obom milosom. Takze Tebe Milos M (dufam, ze si Milos) zo srdca prajem, aby vsetky tvoje trapenia zostali daleko za Tebou a ty si bol slobodny a stastny. No a druhy Milos - dufam, ze si v poriadku a nasiel si to, po com v zivote najviac tuzis.Asi by som sem mala prasknut smajlika neutrala...Jeden z vas bol sucastou toho, ze som tu zostala konverzovat a druhy mi po 1000 rokoch vycaril usmev..tak Vam obom dakujem ♥

panča

Ahojte-uz som tu raz bola, ale zase nma vyhodila systemova prestavka..prestavky maju zivot ulahcovat, nie zneprijemnovat. no mily fanda, naozaj som bola na vazkach, ci si to vcera nebol ty, ale verim, ze to by si neurobil (natolko zase poznas detske dusicky -takze tak).

no a efpott-dufam, ze v skole vsetko dopadlo co najlepsie a ze das vediet, ako sa dari.a ak aj nie, tak Ti budem aj nadalej drzat paste, nech este opravis, co sa da

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk