Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

Ahojte-uz som tu raz bola, ale zase nma vyhodila systemova prestavka..prestavky maju zivot ulahcovat, nie zneprijemnovat. no mily fanda, naozaj som bola na vazkach, ci si to vcera nebol ty, ale verim, ze to by si neurobil (natolko zase poznas detske dusicky -takze tak).

no a efpott-dufam, ze v skole vsetko dopadlo co najlepsie a ze das vediet, ako sa dari.a ak aj nie, tak Ti budem aj nadalej drzat paste, nech este opravis, co sa da

ethel

Fanda: ja sa nezvyknem urážať...:-)
Panči,ešteže si to tu vykopala,veď ja som to nevedela nájsť:-(((
Ozvem sa neskôr,prečítam si ,popíšem,len teraz musím frčať....cmuk

fanda

caf panika - elektrikar ... Ja ta len chcem naozaj ubezpecit, ze ten nestastny skolak naozaj nie som ja ... :) aj ked ... pozeram, ze sa celkom vykecal a ulavilo sa mu .. niekedy aj to pomoze ... :)

panika

No ved som ta aj dobre odtiahla od ucenia. tak este raz drzim paste, nech sa ti to dobre ulozi v hlave a nech sa zajtra v skole dari. ak budes mat cas, tak sa ozvi.ahoj

efpott

tak s otcom asi o znamkach, ale on je zase neprijemnejsi..inak dakujem:)..ja pojdem uz, zajtra sa znova objavim, dufam ze uz z lepsimi spravami:)

efpott

nie, zo sj nie...slovencinu rozhodne ta socka, pisomky budu z inych predmetov, z ktorych mi hrozi 4 - z mat a fyz..a pevne verim ze sa pripravim natolko, aby som to dal na konecnu 3.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk