Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Fanda: ja sa nezvyknem urážať...:-)
Panči,ešteže si to tu vykopala,veď ja som to nevedela nájsť:-(((
Ozvem sa neskôr,prečítam si ,popíšem,len teraz musím frčať....cmuk

fanda

caf panika - elektrikar ... Ja ta len chcem naozaj ubezpecit, ze ten nestastny skolak naozaj nie som ja ... :) aj ked ... pozeram, ze sa celkom vykecal a ulavilo sa mu .. niekedy aj to pomoze ... :)

panika

No ved som ta aj dobre odtiahla od ucenia. tak este raz drzim paste, nech sa ti to dobre ulozi v hlave a nech sa zajtra v skole dari. ak budes mat cas, tak sa ozvi.ahoj

efpott

tak s otcom asi o znamkach, ale on je zase neprijemnejsi..inak dakujem:)..ja pojdem uz, zajtra sa znova objavim, dufam ze uz z lepsimi spravami:)

efpott

nie, zo sj nie...slovencinu rozhodne ta socka, pisomky budu z inych predmetov, z ktorych mi hrozi 4 - z mat a fyz..a pevne verim ze sa pripravim natolko, aby som to dal na konecnu 3.

panika

no ono mohli uviest zdroj, ale vela profakov uz googluje a porovnava.mozno ste mali taku temu, ktora nemala az tak vela prispevkov :).aj dcerin profak z dejepisu zverejnuje temu, prida aj linky z ktorych maju cerpat a dava tam aj upozornenie, aby nekopcili, lebo sa to nevyplati

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk