Chcem si umyť ruky

SHAKTI

katusik pod aj ty na nase...hrude :-DD
toto sa moze stat iba tebe! ze sa strepes z postele :-DD
takze mas dobre? vsetko ide ako ma?:-)

ethel

Shaktul,tak sa mi stane psychicky?Skončím v blázninci?:-DDD A prídeš ma pozrieť?Asi hej,keď si ma objímala..:-))))

katty1

Ahojte dievčatá:) zdravím vás a chcem vám povedať, že na vás myslím:) bola som pri starkej; v noci som spadla z postele rovno na mamu, úplne som zatienila všetky okná a tak bolo v izbe ako v tmavom rohu, chcela som napraviť svoju postel, no iba som blúdila po izbe nakoniec rezignovala, na to sa zodvyhla mama rovnako slepá a už sme to svetlo hľadali dve, otec z postele asistoval:) potom som ráno išla do kostola a tri razy som spadla na zem, mám nové topánky s umelohmotným opatkom, suseda sa začala smiať a otec nato, že neviem chodiť, tak som ho štuchla, čo si to dovoľuje a či nepozná túto mentalitu, že si budú zo mňa srandu robiť, stíchol... pochodila som po horách a bolo mi dobre, ozaj, vážne som sa modlila za pokoj svojej duše a bolo vypočuté, ďakujem aj vám všetkým a držím palce vo všetkom dobrom:)

ethel

ale ono je to fakt super,keď môžeš niekomu zavolať,alebo sa stretnúť osobne..netreba to dusiť v sebe..ani som netušila ako ma držia za ruku a ako ma budú držať...

SHAKTI

che! pozor pozor cica ja som dobry spion!! si to tu raz spomenula,nepriamo,ze 23 dni :-DD a tak som ratala a ratala :-)

ten sen ti nepoviem a ani ti nebudem kazit dnesnu dobru naladicku :-)fyzicky sa ti nestane nic..
takze tancujucu kravu? :-DD sa podoba??
:-DD
inak prave ma maminka vymakla s cigou
:-DD clovek by si myslel ze v 27 rokoch je uz akoze normalne dospely jedinec..
:-DD asi neeeee