Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

lilith

mne by to ani nevadilo,vieš ja som ako introventný extrovert,už ked je niekde viac ludí,takých ukecanejších,tak vtedy ja som ticho,len počúvam,sledujem,vždy som bola taká,možno aj preto mám taký lepší odhad na ludí

lilith

tak ty si takto vystrájala?? však je ten den krajší ked sa človek usmieva a aj ostatný sa usmievajú na neho?!!

ethel

:-))) a dnes som bola strašne ukecaná:-))) a v Dráčiku sme si aj zaskackali s mojou novou kravou..to ti bola sranda...na cvrknutie:-)))a to nehovorím o chlapcovi,čo nás obsluhoval s jedlom...chudáčik:-))))

ethel

aj s tebou sa fajn rozpráva:-)) Ja som ukecaná a rýchlejšie rozprávam ako píšem,tak asi preto sa ti to zdá lepšie:-)))

lilith

s tebou sa ovela lepšie rozpráva ako píše,ale neber to v zlom,to len konštatujem..teda s tebou sa velmi dobre rozpráva,asi najlepšie:-d

ethel

ešte nemám,ale ak by sme už nemali čas v tej zostave v akej sme boli,tak sme to urýchlili:-)) a jedna z nás bola Mária a vrámci toho sme to skonbinovali:-)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk