Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

lilith

Ahoj anielik,dnes som ti chcela aj písat že či si ostala pri tej káve a malom pive...no ale na môjho miláčika musím teraz požalovat,už asi 2 hodiny sa s detmi hrá spoločenskú hru,a ja tu sedim sama ako prst..,ale hrušky dobrééé zavaril:-DDD

ethel

Dnes som mala krásny dník..teda doobedie:-)) Dostala som krásny darček k sviatku-tancujúcu kravu!Je neskutočná,keď ju pustím,zabudnem na všetko zlé:-DDD Celá ja.Kamošky zhodnotili,že je ako ja keby som bola opitá:-)))V jednom nemenovanom shoping centre sme sa 4 baby tak bybúrili,že len málo chýbalo,aby nás vykázali,ale aspoň bolo veselo.

ethel

ahojte:-))
Dee: na ultrazvuk môžeš ísť kedy chceš,budeš mať možno "plnšie "prsia,ale to im vadiť nebude:-))
Shaktul: nebola som to ja?To po havárii?
Lilith: zase hrušky?:-))))Som na prvý pohlad odhadla tvojho miláčika,že je dokonalý:-))
Samko: máš mail:-))
Gombík: teba čítať,človek hneď príde na iné myšlienky:-DD milujem fazulovú polievku:-)))
Mamča: vela čítaš a potom nemáš na nás čas:-))

SHAKTI

fuuha,tak to by som si mala aspon vlasy upravit :-D ty bosorka jedna! :-)

ani neviem preco ma vie toto tak velmi rozhadzat,je to proste nezodpovednost..
malo info o sexe,na gyncu nejdu lebo sa boja,ochranu nepouzivaju..ale sex,to ano!
jooj musim it,vratim vecer a zdravim aj spehujucu mamcu :-)

SHAKTI

tak ty ma vidis?? :-))
nevychadzam z udivu...toto z duse neznasam..ale nejdem sa rozculovat..hovorim o vedlajsej temicke
:-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk