Chcem si umyť ruky

ethel

:-))) a dnes som bola strašne ukecaná:-))) a v Dráčiku sme si aj zaskackali s mojou novou kravou..to ti bola sranda...na cvrknutie:-)))a to nehovorím o chlapcovi,čo nás obsluhoval s jedlom...chudáčik:-))))

ethel

aj s tebou sa fajn rozpráva:-)) Ja som ukecaná a rýchlejšie rozprávam ako píšem,tak asi preto sa ti to zdá lepšie:-)))

lilith

s tebou sa ovela lepšie rozpráva ako píše,ale neber to v zlom,to len konštatujem..teda s tebou sa velmi dobre rozpráva,asi najlepšie:-d

ethel

ešte nemám,ale ak by sme už nemali čas v tej zostave v akej sme boli,tak sme to urýchlili:-)) a jedna z nás bola Mária a vrámci toho sme to skonbinovali:-)))

lilith

Ahoj anielik,dnes som ti chcela aj písat že či si ostala pri tej káve a malom pive...no ale na môjho miláčika musím teraz požalovat,už asi 2 hodiny sa s detmi hrá spoločenskú hru,a ja tu sedim sama ako prst..,ale hrušky dobrééé zavaril:-DDD

ethel

Dnes som mala krásny dník..teda doobedie:-)) Dostala som krásny darček k sviatku-tancujúcu kravu!Je neskutočná,keď ju pustím,zabudnem na všetko zlé:-DDD Celá ja.Kamošky zhodnotili,že je ako ja keby som bola opitá:-)))V jednom nemenovanom shoping centre sme sa 4 baby tak bybúrili,že len málo chýbalo,aby nás vykázali,ale aspoň bolo veselo.