Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-) ako vies? si ma este nevidela! :-DD
hej lilith-ka..snazim sa..ale nechcem sa moc tesit..lebo moje heslo znie..

"Nesmieme byt prilis stastny,lebo stastim uplynie stastie!"

to mi povedala raz profka psychologie..

ale mas pravdu,clovek by sa nemal usmievat iba na inych ale hlavne sam na seba!
boze zajtra idem,poobede,sa bojim normalne :-(fuuu...som zvedava co mi povie..
musim ist..hrozne..si pripadam ako striga na metle :-DD

lilith

Aký? pracovný..
Pred chvilou sme sa vrátili z LC,a to som rada že si sa to darí,že si veselá a všetko ostatné,lebo ked nejde o život,nejde o nič,treba sa len vela usmievat na seba,a všetko pojde lahko,a hlavne si verit,lebo ty si pekná,inteligentná a šikovná.....

SHAKTI

no ked veris ty,tak verim aj ja :-)
verime!! :-)

aky si dnes mala den anjelik? pracujem ako diva,ale ma to svoje vyhody-clovek nestiha mysliet na veci,na ktore by nemal mysliet, nesmie atd.
takze fajn..a jedno ma vazne tesi-ze uz dokazem fungovat,ze ma zacinaju veci opat bavit,praca,stretka s priatelmi..atd. zvysuje sa moja upadnuta hodnota cloveka-to ako vnimam ja seba samu..
takze hrusky zavarate? u nas to nik neje :-)resp. Shaktula ich vsetky poje za surova :-)

SHAKTI

idem sa ja teda dobit k tomu mojmu rysavemu milacikovi :-) eeee chlap to neni :-) cosi ovela lepsie ako chlap! toto ma caka a aj sa tesi ked pridem :-DDDDDDDDD
paacko neskor..

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ano gomco,tvoju pritomnost citime :-DDDD
v tej vasej zavodnej jedalni skutocne vynikajuco varia,same zdrave jedla,ktore sposobuju naduvanie,zazivacie problemi,zapach atd :-D co si urobil tete kucharke?? sa priznaj!! :-D

Deenuska nam poctivo studuje-toto ja bohuzial neviem Dee..nejaky zdravotnicky personal ktori sa tu o nas prikladne stara snad poradi..aj ked zltulky sa pomaly vytracaju...

lilith to kde si nasla takeho chlapa???
:-) wow wow wow!! aj mne by mohol hrusky pozavarat! :-DDDDDDDD nezavidim,zelam!
:-)ta vidis moja,zena pride domov a najde bud pozavarane hrusky alebo rozvaleneho chlapa na gauci...co si vybrat skor? :-DD

ledva drzim ocka otvorene,ale humor ma neopusta,iba energia :-D

gomez

!!! 5hod. okno? Tak to ťa obdivujem. 5h. v BA je asi za trest. Čo si vyviedla, že to moje oko na tvojom krku nezaznamenalo?:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk