Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

no ked veris ty,tak verim aj ja :-)
verime!! :-)

aky si dnes mala den anjelik? pracujem ako diva,ale ma to svoje vyhody-clovek nestiha mysliet na veci,na ktore by nemal mysliet, nesmie atd.
takze fajn..a jedno ma vazne tesi-ze uz dokazem fungovat,ze ma zacinaju veci opat bavit,praca,stretka s priatelmi..atd. zvysuje sa moja upadnuta hodnota cloveka-to ako vnimam ja seba samu..
takze hrusky zavarate? u nas to nik neje :-)resp. Shaktula ich vsetky poje za surova :-)

SHAKTI

idem sa ja teda dobit k tomu mojmu rysavemu milacikovi :-) eeee chlap to neni :-) cosi ovela lepsie ako chlap! toto ma caka a aj sa tesi ked pridem :-DDDDDDDDD
paacko neskor..

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ano gomco,tvoju pritomnost citime :-DDDD
v tej vasej zavodnej jedalni skutocne vynikajuco varia,same zdrave jedla,ktore sposobuju naduvanie,zazivacie problemi,zapach atd :-D co si urobil tete kucharke?? sa priznaj!! :-D

Deenuska nam poctivo studuje-toto ja bohuzial neviem Dee..nejaky zdravotnicky personal ktori sa tu o nas prikladne stara snad poradi..aj ked zltulky sa pomaly vytracaju...

lilith to kde si nasla takeho chlapa???
:-) wow wow wow!! aj mne by mohol hrusky pozavarat! :-DDDDDDDD nezavidim,zelam!
:-)ta vidis moja,zena pride domov a najde bud pozavarane hrusky alebo rozvaleneho chlapa na gauci...co si vybrat skor? :-DD

ledva drzim ocka otvorene,ale humor ma neopusta,iba energia :-D

gomez

!!! 5hod. okno? Tak to ťa obdivujem. 5h. v BA je asi za trest. Čo si vyviedla, že to moje oko na tvojom krku nezaznamenalo?:)

gomez

achooj evrybadry! :)) mal som na obed DOBRÚÚÚ fazuľovú polievku:)) Dnes po mojej spoločnosti asi túžiť nebudete:))) ale ja sa nevzdám:)) budete cítiť, že som tu:))

Dee

Ahojte vsetci
babulky mam na vas otazku.Ked som bola v Nemecku, poverila som mamu aby ma objednala na ultrazvuk prsnikov. Mam tam ist zajtra, ale mam menzes. Nevadi to? V ktore dni cyklu je najlepsie robit ultrazvuk?dakovala

Inak dnes je uplne skvely den, mam take kratucke "okno" medzi hodinami len od 12.20 do 17.50. Tak som sa tulala po BA a teraz tu. Posielam vam vela objati a silu vsetkym, ktori ju potrebuju.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk