Chcem si umyť ruky

Dee

Ahojte vsetci
babulky mam na vas otazku.Ked som bola v Nemecku, poverila som mamu aby ma objednala na ultrazvuk prsnikov. Mam tam ist zajtra, ale mam menzes. Nevadi to? V ktore dni cyklu je najlepsie robit ultrazvuk?dakovala

Inak dnes je uplne skvely den, mam take kratucke "okno" medzi hodinami len od 12.20 do 17.50. Tak som sa tulala po BA a teraz tu. Posielam vam vela objati a silu vsetkym, ktori ju potrebuju.

lilith

pekný den:-DD u ná sje celkom pekne a teplúčko,už som aj doma,dnes ma moja polovička prekvapila,zaváral hrušky.....a aj sa mu podarilo

SHAKTI

aj som si myslela..
ou..mna niekto respektuje?? :-DD
hrmi :-(((
idem oddychnut,asi aj pospat..v noci bolo rusno..

ked poratam bubaciky a zaplatim ucty,som zistila ze som na tom velice dobre:-DD
ostane mi na slanu vodu :-DD takze musim este zabrat :-(
zatim pa..skusme sa usmiat aj v takyto skaredy den :-)ako mi dnes jeden pan povedal: "ved sa usmejte,taky krasny den!" :-DDneviem o co mu islo!:-DD ved je tak skaredo!

mamca

Tvoja odpoveď ...ja som len prostredník... je to,čo som chcela vedieť. V žiadnom prípade si ma neurazila,rešpekt mám na popredných priečkach hodnôt.

SHAKTI

cim? teda nechcela som ta urazit..
ale tyka sa to iba jej,chapes vsak?
co si sa chcela opytat?
idem zhodit masku,handry a konecne si oddychnut..este poratam zarobene bubaciky
:-)
som zvedava co si zas budete mysliet,ze robim :-DDDD

SHAKTI

smola samko,zivot je tazky zvykaj si...vsade sa musis prosto natlacit!!!
:-DD

Pekny den vsetkym! Stretnutia mam za sebou,este ma ich par caka :-(( ja ako introvert to tak neznasam!! :-DD ale clovek sa aspon zadarmo naje :-DDDDDDDD
a este ked oproti vam sedi sice pekny,vonavy muz..ale to co rozprava..
fuuuuuu...boooze..hlavu mi ide roztrhnut ,este za mam vdaka mojej maminke zvlastnu schopnost..tvarit sa sice zucastnene ale uplne vypnut a nevnimat
:-DD poviem na zaciatku aj na konci to iste..na zaciatku to podla dotycneho spravne neni,lebo sa mu to zda prilis jednoduche a nemoze sa predsa zmierit s myslienkou,ze moj-ako zensky nazor by bol spravny-tak si mysli,ze ten jeho, zlozity postup je lepsi,stejne na konci prijme ten moj postup :-DD tak ho necham nech sa vykecia a nech na to pride sam a na konci sa dockam aj uznania :-DD

mamca optať sa mozem,neviem ci odpoviem, je to sukromna vec.ja som len prostrednik..

a inak pekny den-aj ked je zamraceno-uprsane..pocujte aj u vas bola v noci taka burcisko??