Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

efpott

uvazovali sme o tom, ale nakoniec som sa rozhodol ze tam ostanem, kvoli tomu, ze ich uz poznam a ak by som isiel teraz prec, tak by som riskoval, ze sa to zopakuje a navyse budem v prostredi ktore ma nepozna..inak som tretiak cize aj to ze uz mam polovicku za sebou rozhodlo..

efpott

ee nie, to bolo prednedavnom po prazdninach to by vedeli uz ake vysvedcko bude...inak ten primarny problem sa riesi, tym su vztahy v triede, to je pricina vsetkeho, co sa teraz deje.

panika

(inak to sedenie pre rodicov nemyslim tak, ze potrebuju psychologa -ale aby s nimi prebral podstatu tvojho problemu)

panika

chodis k psychologovi ? ten nevie spravit ,,sedenie,, aj pre rodicov ? ved to nema vyznam, aby si chodil k psychologovi, ked sa neriesi to, co ta tam dohnalo. asi sa s nimi tazko komunikuje, ked su narocni - na druhej strane to nie je len chyba dietata. Ak chcu vidiet vysledky , treba ich aj kontrolovat.neboli na tom rodicku ?

efpott

hlavny problem je v tom, ze to nie je po prvykrat...maju na mna az velmi velke naroky a davaju najavo, ze horsie znamky neberu..preto sa ich bojim..stale je to o tom istom, oni si myslia ze mam na viac a urcite mam co sa tyka vedomosti, ale ja uz na skolu nemam psychiku..mam problemy i v triede (psychologa mam ten mi v tomto pomaha, ale akosi sa "zabudlo" na to ostatne) a rodicia si myslia, ze ak sa to riesi, tak aj znamky budu dobre..ale problem je aj v niecom inom..ze uz nemam motivaciu ucit sa lebo skola ma uplne znicila po psychickej stranke

panika

treba si s nimi sadnut este skor, ako ho donesies domov-v klude prebrat, ze ti tento polrok nevysiel podla tvojich predtav (ono aj ked na polroku rachnes, v studiu pokracujes) a ze v druhom polroku pridas. Urcite to ale nenachavaj na 29-teho

efpott

ee, my nemame ziacku knizku, iba preukaz a tam nie je povinne si zapisovat znamky..to naozaj pravdive je na internete, kde vsak nasi nemaju pristup, lebo nedostali heslo..(ale na druhej strane ani si ho nepytaju)..v podstate vedia ze vysvedcenie bude zle len nevedia ze bude AZ take zle

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk