Chcem si umyť ruky

panika

no ono mohli uviest zdroj, ale vela profakov uz googluje a porovnava.mozno ste mali taku temu, ktora nemala az tak vela prispevkov :).aj dcerin profak z dejepisu zverejnuje temu, prida aj linky z ktorych maju cerpat a dava tam aj upozornenie, aby nekopcili, lebo sa to nevyplati

efpott

inak k tomu bodovemu systemu..ano je to lepsie ako znamky urcite aj pre studenta ze vie ako na tom je aj v tom, ze je objektivnejsi, napriek tomu mam pocit, ze z aj z bodmi sa da manipulovat..ale urcite menej...ak ma niekto vysledny pocet bodov, tak jeho znamka je jasna

efpott

ano kazdy musel uviest pramen, preto ma to trochu metie, lebo predsa by nebol niekto taky sprosty, aby napisal pramen, z ktoreho socku SKOPIROVAL..a vraj tych pripadov bolo az 7..povazujem svoju triedu za natolko inteligentnu, zeby sa tazko naslo 7 takychto podvodnikov, ktory by opisali a este aj NAPISALI ZDROJ..preto ma to metie

panika

Inak bodovy system je fajn, lebo tam mam clovek stale sancu prist k bodom, aj ked vynechal pisomku.A z tej SOCky-uvadzal si aj pramen/zdroj info ?

efpott

momentalne neprepadam z nicoho a iste nie su ani stvorky, je to dost o stasti, kedze mame bodovy system a predomnou este pisomka, lenze problem je v tom, ze zo SJ sa stala dost vazna situacia, ktora by ma mohla stiahnut aj na 5, dnes totiz triedna prisla s tym ze bola za nu slovencinarka a ta povedala ze SOC-ky niektorym ziakom nebude brat do uvahy lebo ich stiahli z internetu..a da im -5 bodov (z 20)..ja dufam, ze sa ma to netyka, ale nemozem si byt isty lebo ja som cerpal (iba) z internetu ale NEKOPIROVAL som nic...neviem ako to vsetko ona zoberie..tato znamka bude dolezita, lebo mozem skoncit na 3, co by bolo super, alebo ostanem na 4 pripadne padnem na 5...pokial nebude na vysvedceni ziadna 4 tak to bude v pohode..prinesiem sice viac trojek ako sa cakalo, ale to bude v pohode, iba si zo mnou pohovoria a tak..ale stvorku asi nebudu brat..a uz vobec nie 2-3..a 5-ka ..na tu ani nemyslim radsej..

panika

volala mi dcera -musim ist po nu. vratim sa za cca pol hodku.Nakuknes este (lebo nakoniec som ta len zdrzala pri PC a k nicomu sme nedosli)? pripadne ti potom napisem moje ICQ -ak budes chciet