Chcem si umyť ruky

SHAKTI

zijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!
:-DD mnam velice dobre,az sa mi nechce verit ze som to uvarila ja! :-DD
len dnes som sa uz dobožkávala :-DD nejak moc cesnaku,dnes ma ani gomco nezneuzije!
:-D cosi vam prezradim-jemu totiz cesnak nerobim dobre,ani kriz a podobne veci :-D

ale nespite..v tento pracovny den :-D
oki,ja uz mam vse hotovo...
paaaaa

SHAKTI

a inak radila by som vam pocuvnut mamcu,ak nechcete dostat povestami po hlave :-DDD
ved preto to tu je Ethi...
"Raz ty mne a raz ja tebe..." som rada,ze ti to pomohlo..ved sa mame radi..vsetci..
"kazdy s kazdym" :-DD
vsak som pekna lilith? :-DD no len sa tesim trosku s obavami..a moja vdaka patri sice vsetkym,ale v tomto pripade tebe moja :-)vdaka za rady :-)
hlavne nech svieti slnko,vtedy je dobre :-)a moj rysavy pes sa opaluje :-DD

oki uz som stihla aj uvarit,je to trosku taky experiment-vela korenia roznych druhov..taky kolac,na sposob patizonovo-zemiakovych placiek..mnam..
tak ak sa neozvem,sla som to vyskusat
:-DDDD

e

Shakuš..ja nie len pri takejto príležitosti,ja to viem dávno,ale dnes mi to pomohlo!Velmi!
Lilith: ano ja robím do 13:-))
Mamča: už idem za svetlom:-)

mamca

Milé dámy,je mi to veľmi ľúto,ale musím vám oznámiť,že dno je už obsadené. Tak vás pekne prosím,vystúpte si smerom nahor,nech sa páči,to osvetlené schodisko vľavo od stredu tela. A prosím hlboký nádych,je tu možnosť opätovného vzlietnutia. Ďakujem.

SHAKTI

mrznut???? u nas je tak teplucko,ze je to na bikiny :-DD krasne!! tesim!!pracujem!!
:-DDkonecne dokazem nieco robit!! velmi sa z toho tesim..

ethi skoda ze iba pri takejto prilezitosti
:-)

e

pri takejto príležitosti si človek uvedomí,že je rád,že vás má...a preto sem musím ešte pred odchodom domov nakuknúť a poďakovať...Ďakujem!