Chcem si umyť ruky

SHAKTI

tak sa mi to paci! :-) ano lebo na to dobre si clovek velmi rychlo zvykne,ale tazko sa od neho potom odvyka..ale co sme si povedali o dobrych a zlych obdobiach? musia byt,vyvazene..tie zle len treba prezit a zas bude fajno! :-)
jogu treba cvicit hlavne rano-na energiu do dna,vecer meditovat...mne sa stava,ze nemozem spat potom :-)
oki..uz zas ficim..

e

Shaktulka...aj ja si večer zacvičím....po tom období šťastia sa ťažko hrabe z dna...vlasne nie som na dne ale ani nikomu nedovolím ma tam dostať!

SHAKTI

to hej Dee-to hovoria vsetci :-DD a potom ja topim v studenej vode a oni sa na vrchu rehocu :-DDD

tesis sa na to co ta bavi..co mas rada...
ale uz fakt ficim...

SHAKTI

srdiecko dako ti neni dobre..v sobotu sa mi snival s tebou sen...bol smutny..nepoviem ti ho :-((
toto sa na teba nepodoba,ale nebudem vyzvedat,povies ked a komu budes chciet!
mam ta rada! Je jedno Ethi kedy zacneme odznovu a kedy sa nastartujeme na nove zaciatky.Sa riadne naser(teda neviem o co ide-takze to ber s rezervou) a uvedom si dve veci-bud v tej sracke ostat chces alebo ta to uz riadne serie a chces to zmenit!buuuuuuuuuuu vsak toto si hucala do mna!! :-DD
ja len hucim spat :-)
musim ist,mam kopec povinnosti..
mamci ja uz som svieza!!! konecne po dlhych mesiacoch zapalov,ked som si ju musela odrieknut :-((,som si dnes rano zacvicila jogu ! citim sa bozsky :-)
nabite sa energiou..tieto stavy,su iba nedostatok energie!!ked mas energy vsetko sa da zvladnut,alebo ti to aspon tak pripada!!
cmuk,pa

Dee

ja netusim, ci existuje este niekto, kto sa tak strasne tesi do skoly ako ja.Nespoznavam sa, ale budeme mat bzaujimave predmety a uz si vyberam temu na diplomovku, takze uz ficiiiim.
Neboj Shaktulka, hocico sa deje, skocim aj ja....

SHAKTI

ououou stratene deti prilietaju domov!
:-) teda okrem gomca on uz do tejto kategorie davno nepatri! :-D

Tak...vsetkym vam prajem aby ste dnes uspesne zahajili vsetko co sa zahajit ma, nastartujte sa a s usmevom sa vrhneme do niecoho noveho,ok? ale vsetci spolu!! nie ze ja skocim a vas nikde!
:-D

Dee

Dobre ranko zlaticka. Dnes zacina skolicka, uz sa tesim.
Rano som sa zobudila na to, ze som sa zabudla nadychnut a zacala ma chytat panika(panci, nemas co po ranach robit?:o))

gomez

Bránko rybenky moje! :) Som celý olepený vajíčkami a šunkou:) Mal som si dať radšej tú kašu:)
Cica, ale z občas pozametať treba:))