Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

jezisi tento gomco tu musi strasit este aj cez víkend :-DD vzdy nedockavo cakam na vikend,ze si konecne od neho oddychnem..prd..vzdy ked ho tu zbadam po pracovnej dobe alebo vo chvilach pokoja-stastnych sviatkov,vikendy..vzdy mi hrozi zastava srdca,musim vytahovat kriz a urobit si nahrdelnik z cesnaku
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ides ho domov!!

mamci udelujem teda rad ALEBOČO :-D

lilith!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak ty si nas s tymi uhorkami oklamala??
pfuj! a my sme ti verili :-((
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dobreeeeeeee Shachtisko hnusna chyta svoju naladicku :-DD

gomez1

Ahojky kišasoňky! Ako to tak sledujem, škoda nevyužiť pekný víkend na robotu:) Včera som fungoval 14 hod., dnes ťahám už 12-tu. Ešte som durmanový čaj nepil ale asi takto niejako to musí vyzerať:) Ale vidím, že viacerí by tu dnes nepohrdli masážou. Pobalým ešte vercajch a idem pod sprchu, dám večerku, pustím telku a za 5 min. som nebohý:) Keby som sa už neozval, tak spím s hlavou v hamandegs-e.

mamca

Chichi,dieťa má tuším rozlet... U nás aj počas minulého školského roku bolo 3+2=6 -v šiestej triede! Ber to tak,že deti sa v rámci kreativity maličkosťami nezaťažujú :D

mamca

Lilith,veď ty si neklamala,išla si,len si nedošla k tým uhorkám :DDDD
Shakti,ak si smiem vybrať,nechcem Oscara ani čestný rád,ale alebočo,také ocenenie nemá hocikto...A ku mne sa tak akosi hodí najlepšie :DDDDDDDDD

lilith

Kedy? Noo minule,ked som sem písala že idem zavárat uhorky,ale nič som nesparvila:((( no proste už sa mi potom nechcelo:-O

SHAKTI

tak za toto mamca by som ti dala Oscara,cestny rad alebo co!

uplne super!
nemam co dodat,ja osobne by som to nikdy tak mudro a hlavne vystizne nepovedala..niekedy mam problem-myslim ale vyjadrujem to tak,ze nikto nepochopi co myslim,asi tak..

Staci iny uhol pohladu a pravda sa meni na loz...suhlasim.
tiez nemam rada skatulkovanie...mnoho ludi mi to robilo..nenavidim manipulovanie a tiez ked sa snazia ini zit za teba tvoj zivot,resp.myslia si ze maju pravo ta sudit a starat sa ti do neho.

lilith my ti verime!! :-) a kedy si ty klamala?? :-)

mamca

Ja len nemám rada snahu ľudí škatuľkovať a v tej téme o introvertnosti sa tuším o to snažia... Je to stará známa otázka niekam patriť v rozpore so snahou niekým byť. Chcenie byť rovnakí a zároveň sa niečím odlišovať... A,samozrejme,patrí k tomu nevyhnutné "vy ste iní,vy mi nerozumiete". Nuž,s takýmto postojom sa nestotožňujem. Isto sama poznáš situáciu,kedy vnímaš "pravdu" na oboch stranách,pričom tieto pravdy sú zásadne odlišné. Vtedy mlčať nepovažujem za klamstvo,ani za zatajovanie názoru,jednoducho len rešpektujem slobodu človeka vnímať svojimi očami a na základe vlastných skúseností.Stačí iný uhol pohľadu a pravda sa mení na lož... "Spravodlivá" moralistická poučka sa nemôže tváriť ako pravda,keď vnútorná láskavá čestnosť chýba.

lilith

Shakti,ved dobehni,ešte máme dost tej sviečkovice,a teraz sa mi tá omáčka obzvlášt vydarila:-DD a to zase neklamem...:-DD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk