Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Shakti,vďaka za prianie príjemného popoludnia,tebe tiež pekný zvyšok dňa! (A zas som chytila ten vírus slušnosti,brrr!)
Celkom sa dnes bavím na téme introvertnosti,tuším to speje k všeobecnému návodu,ako žiť.Hm.
Mlčanie je klamstvo? Hm?

SHAKTI

:-DDD lilith odpovedala presne ako ja!
ja som extrovertny introvert :-)

inak pekne popoludnie damy! (vsimas mamca- lexikon docitany:-)) )

ci vsetci ludia klamu?Myslim,ze kazdy clovek v zivote zaklamal,v tomto sa odlisujem nazorom od inych,pre mna je dolezite s akym umyslom zaklamal,aj ked loz akakolvek je vzdy iba loz..dobra tema na filozofickú debatku a tie ja rada :-)
Takze kazdy clovek zaklame,ale mozno on sam je presvedceny ze hovori pravdu.
Dokonca i mlcanie je klamstvo..dlho som praktizovala teoriu v praxi,ze ak nechcem povedat pravdu ani oklamat, mlcim! Pochopila som,ze i toto mlcanie si ludia mozu vysvetlovat ako klamanie.

Vyriadene,chrbat,ruky a nohy si necitim
vraj sa vtedy spravam ako sialena :-DD cistim vsetko :-)ale ten pocit potom..cha!ten maju vsetci radi! Konecne je packa zahojena takze sa uz da,lebo samozrejme vsetci doma radsej pockali kym sa uzdravim!co uz..aj za sluzku ktosi musi byt.
tak co robite??
boze lilith!! svieckovu milujem,milujem tu omacku,nic ine k tomu nepotrebujem
:-DD "nebyva az tak daleko..hmm...mozno vsetko nezjedli.. :-))"

mamca

Keď použijem relatívne všetci klamú,práve tí klamári ma utlčú čapicami :DDD Tebe som sa rozhodla momentálne veriť,že neklameš,len sa neviem rozhodnúť,v čom-že si varila,že to bola sviečkovica,že je výborná... No,už sa asi skonsolidujem a prestanem blbnúť...Moje životné poslanie.:DDD

mamca

Ahoj,Lilith,ja som mala na mysli skôr hodnotenie tejto vety z pohľadu pravda-nepravda. Totiž ak poviem,že tá veta je pravda,potom klamem aj ja a veta nie je pravdivá...atď. :) Preto sa snažím zvažovať používanie hodnotení v spojitosti s výrazmi každý,všetci,nikto... :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk