Chcem si umyť ruky

SHAKTI

oki to som chcela vediet,dik,pod pupčok si ho davam aj ja :-)velice krasne dakujem za odpoved,mas u mna cokoladu! :-) aku mas rada??
ano snaaaaaaz sa! ja sa idem tiez!! nahodou vcera som vyriadila mojho hafa,boze taky je krasnucky ňňňňňňňňňňňňň
vsetky kočky za nim kukaju,ale on je namysleny,on ich ma v packe :-DD
aky pes taky pan :-DDD aky pan taky pes?? :-DDD
jaaj idem..idem robit to nic von,je tam krajsie ako tu :-)

mamca

Postihnutá oblasť je oblasť,kde sa prejavuje bolesť,napätie alebo pocit nepohody,mravenčenia... Ak ide o všeobecný nedefinovateľný problém,dávam malachit na brucho,cca 3cm pod pupok.
Musím zabrať v ničnerobení,aby som stihla urobiť nič do pol štvrtej,potom idem popracovať :) Snažííííím sa!

SHAKTI

postihnuta oblast to je kde? :-D
pytam sa vazne..len som mimo..

aj mne to ide naprosto uzasne,nic nerobenie!! :-) tak v tom nadalej zotrvajme mamca,ked sme v tom take genialne :-)

mamca

Áno,robím nič a ide mi to,lebo som veľa trénovala :)
Malachit priložím na postihnutú oblasť,len nesmie byť príliš malý a pridlho položený,aby ho to "nezabilo",asi len tak na 20min. a kombinujem to s vizualizáciou. Potom oblasť doplňujem potrebným kamienkom alebo opäť vizualizáciou.

SHAKTI

no vidis a stale si z neho cosi pamatas!!
:-DD ako mas? co robis? ci to co ja?? nic?
:-DD ved lilith nam poupratuje..tak co?:-D
este otazocka,ako pouzivas malachit na vytahovanie"bordelu"z tela? :-)

mamca

Niet za čo,Shaktuš,rado sa stalo. (Aj ja som čítala Lexikon...)
Há,čože ďakuješ,veď je to normálka,že ti odpoviem,nie? (Čítala som ho veľmi dávno :D )

SHAKTI

som ja ale neslusna,zabudla som mamci podakovat za odpoved..Nebojte citam Lexikon slusneho spravania :-DDD to myslim vazne,ze ho citam!
páááááááááčko...a hezkej den :-)Milujem cestinu,je to tak sexi..vrrr :-)

SHAKTI

lilith mohla som tu byt prva,ale prenechala som to raz aj tebe :-DD si sa musela riadne tlacit a predbiehat,co??
:-DD "Je to tady prosto natriskane!!!"
:-DD
Dalsie sono za mnou :-)a pekny den predo mnou :-)resp.pol dna v cudu,cakanim :-DD