Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

:), urcite nie
A MY MAME 2 BABATKA, Samka a Timka-len Timko sa bude musiet moc, moc snazit, lebo je straaaaaaaaaaasne malicky.takze chalani pre Vas -drzte sa mi ♥
PS :teda fanda, my ti mamme doma nedostatok neteb :D.Vsetko nam nejak odislo :DDD

fanda

Ahoj Panci, elektrikar ... :) ako vidim, tak sem chodime asi naozaj len my dvaja ... Dufam, ze sa ethel neurazila za tu opravu pravopisu ... :(

panča

Ahojky, monchichi su tie male opice, co maju zovrete paste a palec si mozu dat do ucha, do pusy :))). jejda, ved ja som mala aj kabelku s monchichakom...a maju aj podbradničky.Teraz v niektorych nakupnych centrach maju take drahe hrackarstva a nich roznych Didlakov a mackov a aj monchichiny-ale aj take obrovske. chodievam tam slintat..takze uz je vonku aj moja dalsia uchylka, icebears a mončičáci.

A neviem, neviem-ci si Shaktulik nenamysla, ze je medved a niekde nam nespi pravym zimnym spankom..lebo uz je to podozrive, ze na nas ani nebafne :(

no, akosi som sa rozcitlivela, idem ta het

PS : Etulik, asi mas pravdu. Niekedy aj nakuknem, no ked vidim, ze posledny prispevok je moj, ani sa neozvem. ale ernest mi dvihol naladu na dlho :) ♥

Stale si neviem cas na normalne sadnutie a napisanie mailu.

samko r.

Panči, monchichi, to je tá bábka-zvieratko čo sa drží kabáta? Môj nebohý otec to volal po svojom: Ho-čimin./ To bol ten vietnamský revolucionár :-D/

ethel

Shaktulka,no ale už by aj satčilo!Nehovor,že si zamrzla,lebo máte doma určite krb a plynom nekúriš....Okamžite sa ovy,lebo ak prídeme o elektriku,tak sa už ani neuvidíme! Ja viem,že sa pozeráš,mňa neopinkáš!!!:_) LV ()

Panči,teda sme dopadli,chodíme sem vyťahovať túto tému ....alt3 ♥

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk