Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

gomez

Teraz som tu vo vedľajšej téme čítal, že je jedna smutná, lebo si myslí, že ten jej už nemá o ňu záujem, pretože je stále v práci a keď príde domov, zapne telku a jej sa nevenuje. To ja keď prídem domov, zapnem telku a neskončia ani titulky a spím ako dudek:)

gomez

Ahoj perinbaby! No teda fakt, počasíčko parádne, sám by som to lepšie nedokázal:)
Tak je toto normálne! Ešte stále sa tu vrtím, a to som chcel dnes odísť skôr. Už ma bolia oči z tohoto monitoru.

SHAKTI

mamca a thanks za to pocko!! vyborne!!
takze uz som nakopla metlu a frcim aj ja...kym sa este da a kym to este nechodi take naobliekane :-DDDDDDDDDDDD

SHAKTI

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
len som zfukla tu hrubu vrstvu prachu z tejto temy a par hnusnych pavucin :-DD

mamci ja len taku otazocku,na porovnanie,ako nabijas kamienky?napr.malachit?dikes...

mamca

Frnk! Prebieham zas na druhý koniec mesta,tak v časovom limite 1kávy nakúkam...
Shakti,spýtaj sa,keď prídem,odpoviem (na tvoje vlastné riziko :D )
Vybavila som vám trochu teplejšie počasie,spokojné? Viac stupňov som nestihla,ale aspoň vás to oteplenie neskláti :)))

ethela

dobre lásky...idem za chvílku domov...konečne...taže sa mi tu držkajte..ja sa zastavím,keď budem mať pc...ale zatial aby ste vedeli,že vás mám rada!♥

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk