Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

a este som chcela odkazat Ernestovi, ze mi vobec nevadi, ze je postihnuty (nepíska), ved hnedy monchichak ma len 1 oko a na tom druhom nema mihalnice a aj tak je frajer.A

Moje dieta sa mi smeje, ze moji milovani chlapci boli z Tuzexu. Vobec netusila, co to bolo...uf, tie dnesne deti
PS : neviete, kedy ma meniny Mates ? to je moja tretia monchichi.dakujem

panča

deenka, vsetko bude ok,len uz by si si mala dat tlacit casenky, lebo nas je stale viac:DD

Inak dnes ma moja biela monchichi meniny,tak Ernestko vsetko naj, naj -lubim Ta

Tak isto prajem vsetko naj, naj zajtrajsiemu oslavencovi.

No fanda, ja som za, ale aku ? Som teraz v hroznom kolotoci, na pc len pomaham detom s ulohami.Inak dve dnesne skusky mala za 1 (obe)

deeee

Ahoooj.....po dlhom case sa hlasim. Aktivne som zacala rozmyslat a onedlho snad aj robit na diplomovke. Ale mam taky pocit, ze uz budem nalepena pred pocitac a bude sa mi o pismenkach aj snivat. A za taky mesiac uz budem snivat v naruci Ree-ho. Teraz sa chvalim:o))) On uz totiz pride domov zo zahranicia a ideme si hladat podnajom. Chudacik moj si ma uzije v tom najnapatejsom obdobi mojho zivota. Dufam, ze to vydrzi, ved potom bude mat doma osobnu psychologicku....komu bude lepsie(alebo horsie? :o)) )
Vsetkych pozdravujem...drzte sa
♥♥♥

eee

Pišťok,hlavne hlavu hore!

Panči,ja om si ju tiež predstavila ako klačí na zemi,nadáva a oberá a rozpúšťa gulky:-))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.