Chcem si umyť ruky

katty1

to som rada, panika:)
myslela som, že človek može zatvoriť všetky dvere a odísť preč, ale nedá sa...
mám ťa rada, panika, ďakujem, že ma vždy posmeluješ, keď to skutočne potrebujem, viď. maily:) si skutočne krásna
a teraz už odchádzam...

panika

kATTY, ako vzdy uz revem.Ale viem, preco. Prave tu som stretla tolko neskutocnych ludi. Vedia dat silu, vedia podrzat..prave pre bolest, ktoru v zivote zazili

katty1

ako to bolo s tým ručníkom? Nikdy by nenabral silu bojovať, keby predtým neprišiel o to najdrahocennejšie a práve to ho naplnilo pokorou...
Zoberte človeku a naplníte ho víťazstvom. Chcela by som, aby táto téma bola tým, čím má byť, láskou, slobodou a pokorou. Vytvorte priestor pre skutočné priateľstvá. Nech "nie" pre vás neznamená "nie", ale premýšľanie. Nebuďte plytkí, nebuďte samoľúbi, necíťte sa ako nadľudia, nesúďte ani neposudzujte, buďte dobrí, a ja vám hovorím, všetko dobro sa k vám vráti, všetko...

samko r.

Ale to je pravda! Veď okno stojí cca 15000 a viac! Ale ja s nimi vybabrem, ja si za tých 6000 vezmem montážnu penu, ktorou sa okná prichytávaju a všetko s tým zateplím! Mňa neoklamú!!!

panika

inak normalne vaham, kto bol vlastne na tej nahravke:DD. ...a len tak na okraj, mala som ju prave od tej kamosky, s ktorou som bola vcera. Tak sa tesim ..tak velmi, az sa toho bojim