Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Keby len na Lilithku som zabudla,ani Damaxy som nespomenula a ani Miloša:-( Hambím sa!Idem do kúta:-(
Ale mám Vás rada!

fanda

No som rad panci, ze si to takto zobrala s usmevom ... ved som ti aj odpisal na booom viac podrobnosti ... :) xixi :) pozdravujem aj druhu detektivku Ethel ... :)

panča

:),nie ,DNES TO NEBOLO-MYSLELA SOM, ZE DNES SI TO gps NAPISAL UZ NASCHVAL.Ja som Ta vcera preberala s Etkou, kazda sme mali 1 typ-ten moj sa potvrdil.Bolo tam vela veci, uz od sameho zaciatku :D (a inak urcite veci som tu pisala len kvoli tebe a kedze si reagoval, stale viac si ma utvrdzoval, ze si to Ty).No a k tomu videu-jedno som rozposielala babam odtialto, to druhe-ktore vzniklo pred mesiacom, sme videli len my dvaja :D. Inak ak si si nevsimol, ja nie som urazliva, ani jesitna

fanda

Oki Panci, som rad, ze som ta nenahneval .. :) ale celkom som sa dobre zabaval a velmi som si daval pozor aby som sa neprezradil .. no asi som niekde urobil chybu ... asi v tom dnesnom ranajsom prispevku .... :(((

panika

Opustam Vas, aby som si nevyrobila dlhodobejsiu pauzu :). Prajem vam prijemne prezitie najfarebnejsej noci v roku a v roku 2009 vela zdravia, stastia a lasky.
PS : ak by niekto z vas stratil smer, treba ist do IKEA, tam su na zemi sipky a tie Vas uz usmernia. LUBIM VAS ♥

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk