Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

reee

Stastny novy rok vsetkym co sem chodia,nech je lepsi ako ten minuly,hlavne vela zdravia,to ostatne by malo prist samo,ked nie tak tomu trosku dopomozeme.aj ked mi prave dee povedala,ze by sa nemalo este takto skoro zelat,radsej skor,ako keby malo byt neskoro:-))a kedze praca slachti,idem trosku pracovat.KRASNEHO SIVESTRA PRAJEM.

lilith

Pekný večer anjeliky, prajem Vám veselého silvestra a všetko len to najlepšie do Nového roku 2009.-))))))))))))))))LV:-)

panika

Ahoj, ja sa nerozculujem.uz som aj oznacila ten ranajsi brept a poprosila som admina o vymazanie...Vies ako dlho som rozmyslala, ci si to Ty?

fanda

Panci, nerozculuj sa, ved vyhravas 1:0, no velmi dlho Ti trvalo dat ten gol ... xixii :) odhalila si moju pravu tvar .. xixi :)

fanda

Panci, to som rad, ze dcera ide spravnym smerom, urcite v tom ma prsty aj jej mama, ktora ju vie spravne usmernit a nastavit v GPS-ku ten spravny smer ... A rozmyslanie o 4 % ? Boli su a budu, len teraz sa mozno viac o nich hovori, nie ? Prajem Vam vsetkym krasneho Silvestra, ale kedze budem na papusovej kulture, tak sa urcite este pripojim .... a Ethel .. nepi prosim .. clovek je potom ako hotova opica .. :) A bud rada, ze si dopadla len pluvanim z okienka panikinko auticka .. :)

SHAKTI

Etka zabudla si na lilith! :-) ale inak dobry zoznam, som rada, ze to niekto vymenoval za mna :-)) nie, nie Ethi, neuhadla si- ja mam totiz u vas namontovanu taku malu kamerku a okrem toho aj maleho spiona, ktoreho si si nepremyslene zakupila v jednom meste :-)
sa mi paci, ked otvorim tuto temu a oslepnem od zltej :-) a tiez sa mi paci, ze panci napriek vsetkemu ako maly spion si najde cesticku k nam a nestraca humor
:-) si mojim velkym prikladom, si moj idol, mat tvoju fotku tak si z nej spravim plagat a nalepim nad postel :-)
minule sme sa rehotali doma, ze sme tak kedysi mali Darinku Rolincovu na stene ked mala taky uces na jezka :-)))
panci, ja neplujem! to si chcela plut ty :-))) no a co, pozri aj Etka pluje, tak mozme plut vsetky :-))

Ok, takze co vam zazelat? uz mi to trosku lezie na nervy, vymyslat zelania ci k vianociam ci k novemu roku, tesim sa na to, az sa vsetko vrati do normalu a skoncia sviatky, neviem preco..

Zelam vam, aby ste posledny den stareho roku oslavili s tymi, ktorych lubite a ak s nimi byt nemozte, na chvilku zavrite oci a otvorte srdiecka. My s panci sme sa naucili byt s tymi, s ktorymi mozno uz nikdy nebudeme a nik a nic nam v tom nemoze zabranit, sme predsa slobodne- staci zavriet ocko, otvorit tu zeleznu branu na srdiecku a snivat.. :-)
A v novom roku vam zelam hlavne vela zdravia- nie, nie je to klise, to vieme ti, ktori sme on prisli a snazime sa ako tak uzdravit a fungovat, dalej vam zelam stastie, pretoze sa mozte snazit ako chcete, ak nemate aspon kusok stastia nepodari sa vam to co chcete a v neposlednom rade lasku- pretoze i tu v tejto teme sme sa uz predsa naucili- najlepsie na mne :-)) - ze laska je ta najdolezitejsia na svete, bez lasky nie je zivot zivotom, ale iba prezivanim, bez lasky nema nic zmysel a laska odpusti kazdu bolest, a kym pretrvava oplati sa odpustit, ist dalej a bojovat. Kvoli laske ano..
A este nieco...Tak ako ste na to nezabudali v starom roku, myslite na to aj v novom roku- ze kazdy je clovekom, rovnakym ako sme my sami, kazdy clovek ma srdiecko, pozerajte na kazdeho ako na seba sameho, lubte kazdeho ako seba sameho a vsetci budu lubit vas, nic nemozme skazit ak nebudeme pozerat ocami ale srdcom. Lubim vas a Dakujem, vsetkym...
Etke, pančitke, mamculke, lilitke, Katuske, Dee+Ree(mame novy nick :-) ), samkovi, gomcovi, damaxy, janosikovi, "geraldine":-), bobkovi( priznam sa odpisujem z Etkinho zoznamu :-D ), sm a dalsim...vsetkym, ktori nejakym sposobom zasiahli moje srdce, kazdemu, ktori mi dokazal nieco odpustit, u mna je to znak, ze ta laska tam je a vracia sa spat ku mne..verte, kto mna dokaze lubit sa ma uz nikdy nezbavi :-)

Happy new year 2009!
nech ten rok stoji za to..a ako hovori moja oblubena skupina..
" V NOVOM ROKU, DO UTOKU!!!" :-DD

www.youtube.com

ethel

aha,veď dnes je Silvester! Ak sa tu neukážem tento rok,znamená to,že nestíham,ale stále Vás lúbim!!!:-)

Prajem do Nového roku len to najlepšie každej osôbke,ktorá ma tu pozná(skúsim vymenovať)
Slušný muž
Pančuška
Shaktulka
Samko
Dee+Ree
Katty
Gombík
Bobec
Damian
Kosa
Luky+jeho milá
Ajka25
.....a samozrejme naši Admini!!!

ethel

Panči ak som správne pochopila,tak Shaktul chcela pluť z auta:-DDDD To mi pripomenulo jednu noc,keď som sa s kamoškou vracala z jednej akcie a spomínali sme na mladosť a v tom neviem prečo mi napadlo ako ma učil kamarát pluť tak frajersky:-) Tak som to tej kamoške predviedla(učila som ju to celú cestu domov),lebo som si chcela uzrejmiť,že to ešte tak viem:-D Tak sme išli a pluli-fuj,hamba....ale bola sranda,staré kofy a policajná stanica...našťastie sa tvárili,že nás nevidia:-D (policajtov mám po ceste)...A preto netreba piť!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk