Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

Cafte sa ().Dnes som mala neskutocne ubehany den-nestihala som si ani sadnut (ak neratam znudene visenie zo stolicky, ked boli baby na etapy na kozmetike) :D.Nakoniec som zistila, ze treba kaslat na predsudky a vytasit telefon uprostred natrieskaneho hypermarketu (moja oblubena znacka :D).Mladsej som kupila knihu (ktoru som za polhodinu sedenia na kave precitala...)...prisla ku mne..jaaaaaj, toto? este su aj ine a zacala mi vymenuvat hrdinov z tych kniziek.Skoro som skolabovala..fakt som asi niekde pozadu.Ale pochvalila mi zipsacikov-bol to taky parik belasych tucniacikov.Uz aj ma komu dat toho druheho :)(zabije ma, ak sem nakukne).

Paci sa mi vasa rozprava o inakosti.Uz par dni o nej rozmyslam. Konkretne o tej 4%-nej inakosti.My sme tu tiez ini, ale tak inak :-DD.My sme vlastne vsetci do seba zalaskovani, mame sa radi a pri tom sme vsetci uplne normalni (myslim po stranke sexualnej).Musim sa smiat na tej fandovej poznamke o tom spravnom smere.Hej, ide spravnym smerom :).Ona bola vzdy na dobrej ceste, len asi mala klapky ako konik :D (tak teraz ma uz urcite zabije).

Som taka stastna, ze tu narazam na zname tvare () () ().Hadaj Shaktuliatko, komu patria tie objatia? Inak premyslam aj nad svojim dlhom k Tebe..vies, ten cestovatelsky.Budem mat otvorene oci aj usi, aby som neprepasla ziaden volny termin, ktory sa mi doma podari mat :).aj keby sme mali vycestovat len do malaciek .juuuuuuj, uz som si nas predstavila v tom kabriolete na tom kruhovom objazde...kto to chcel plut z auta ?

fanda

Nie, nie som zena ... som muz ... teda asi to aspon myslim ... a nie som iny a keby som bol zena,asi by som bol tiez normalny .. Etka a Shakti .. co je to vo vasom ponimani iny ? hmm ?

ethel

...ale pozor,fanda môže byť aj žena nakolko na konci je A:-D Ale to by musela byť "iná",teda taká ako my tu:-D

ethel

Silonka,ja sa teším na detaily:-) Každá správa od teba je fajn...a možno mi to bude aj fanda závidieť(dúfam že je to muž):-D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk