Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

milaciky moje tak este raz- Krasne sviatky, ked potrebujete techniku tak nejde :-( takze som to nestihla na stedry vecer ako som mala v plane, esteze som stihla rozposlat pohladnice. este slecna dee si nevyzdvihla, len dufam ze jej este funguje ten stary mail, jediny ktory na nu mam.
a dakujem panci ze si nasla na stedry vecer cestu ku mne fungujucim sposobom, bola to pre mna dost silna podpora.
Hrozilo ze darceky pre svista a jeho maminku si strcim niekam, pretoze niekto vacsne a zahadne nespokojny so svojim zivotom sa rozhodol osladit vianoce vsetkym, ktori ho lubia a snazia sa zo vsetkych sil, ale vidite, niekomu ani to a ani laska nestacia.
No nakoniec nasilu to predsa len vyslo, ale musela som vela prehltnut a poklonit sa ja- ako vzdy. Ale ten pohlad na svista, jeho prve vianoce a pohlad na darceky stal za to :-) samozrejme hned vedel ze ten najvacsi darcek zo vsetkych- mega velkych rozmerov je jeho :-))
takze tak..ale nakoniec to nebolo az take hrozne-ako byvaju tradicne moje kazde vianoce :-)
drzte sa, prezite sviatky v dobrom dusevnom zdravi :-) a Ethi ty sa neprejedz, si ako male dieta :-))
neboj, dam ti vcas vediet, kedy zacnes sit. ale vidis ako ta mam rada a ako ti doverujem, ked ti zverim takuto dolezitu zakazku???!!! :-)
LV- vsetkych. a dakujem vsetkym za vianocne pozdravy :-) Etke, panicke, mamci, lilitke...atd. aj niektori stari partaci sa ozvali co ma velmi potesilo
bracho mi doniesol zabavku na pc- ked mi uz net nesiel, knihy mam vsetky precitane a v tv tradicne nic nedavaju, tak tu mam niekolko tisic filmov, hudbu a fotky. celkom sme sa sulali ako sme vyzerali v minulosti.

eee

...aj ja prajem každej dobrej dušičke krásne prežitie vianočných sviatkov,pohodu a pokoj a LV!
(včera som nestíhala napísať,tak aspoň dnes takto z roboty)

eee

Shaktulka a mám začať šiť už od štedrého večera?lebo neviem,teda u teba človek nikdy nevie čo nám pripravíš za prekvapko:-)) Ty si schopná mi na Silvestra zahlásiť,že mám na to týždeň:-))Aj tebe je blbje z koláčou??Mne je dnes otrasne,robila som griláž a vyjedla som čo zostalo v hrnci,potom som to zatlačila mandarinkami a kávou a palacinkami a teraz sa mi dvíhajú aj uši:-D ak to takto bude pokračovať celé sviatky,tak som v novom roku na chirurgii...

SHAKTI

Ethi?? a usijes mi svadobne saty?? !-)

keby len strom u nas stoji !! :-DDD vsetkym to bolo divne ze tak skoro, ale ja som zavelila, vsak som si ho aj sama spravila a teraz....uz mam pokoj, do stedreho vecera nehnem ani prstekom :-)
ostatni ziju?? ako vidim, tak vsetci pozname jeziskove zamery dopredu :-DD
tym padom ale nebude ziadne prekvapko!
:-( ale od mala nemam rada prekvapka, vzdy som vykutrala co dostanem a ak sa mi to nahodou nepacilo, jemne pekne narovinu som to nasim naznacila :-))
zjedla som vseho vsudy cca dva "kolace" teda skor to cesto- mnam :-) a dnes mi od rana zaludok pripomina preco to nerobim a nemam robit- takymto stylom sa vsetci stretneme na pohotovosti :-)
panci ja som ti napisala vse v maily, nechcem to tu rozmazavat ale ver, ze na teba myslim stale a posielam lasku a silu mimozmyslovou postou :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk