Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Ethi?? a usijes mi svadobne saty?? !-)

keby len strom u nas stoji !! :-DDD vsetkym to bolo divne ze tak skoro, ale ja som zavelila, vsak som si ho aj sama spravila a teraz....uz mam pokoj, do stedreho vecera nehnem ani prstekom :-)
ostatni ziju?? ako vidim, tak vsetci pozname jeziskove zamery dopredu :-DD
tym padom ale nebude ziadne prekvapko!
:-( ale od mala nemam rada prekvapka, vzdy som vykutrala co dostanem a ak sa mi to nahodou nepacilo, jemne pekne narovinu som to nasim naznacila :-))
zjedla som vseho vsudy cca dva "kolace" teda skor to cesto- mnam :-) a dnes mi od rana zaludok pripomina preco to nerobim a nemam robit- takymto stylom sa vsetci stretneme na pohotovosti :-)
panci ja som ti napisala vse v maily, nechcem to tu rozmazavat ale ver, ze na teba myslim stale a posielam lasku a silu mimozmyslovou postou :-)

eee

ŽIJEM!:-D síce s odretými ušami,pokazeným žalúdkom,ale žijem....
Panči,som rada,že zatial všetko tak ako tak...bodaj by len dobre bolo!!!
Shaktul,to mi chceš povedať,že u vás strom stojí?? Teeeda,u nás až na štedrý(povedala malá) Vraj aby jej rýchlejšie deň ubehol a bol večer,lebo darčekyyyyyy:-))
A ja dostanem okrem iného šijací stroj!Splnil sa mi tým niekolkoročný sen,lebo moja stará 100 ročná singerka už odslúžila a slúži už len ako dekorácia,tak mám novú zábavku...tak strašne sa tešímmmmmmm!
LV!!!!!

SHAKTI

peknu vianocnu :-)

www.youtube.com

stromisko ozdobeny, kolaciska napecene, mama vzkriesena, dariska zabalene...
kraaaaaaaasne vianoce :-))
ale vdaka svistikovi clovek opat pochopi o com vianoce naozaj su..
o LASKE! myslite na lasku, ta vas uchrani od sialenstva z vianoc :-)
a mozno som naivna a mozno som tak uchvatena tohtorocnym duchom vianoc a ziariacimi detskymi ockami, ze si myslim, ze na vianoce sa deju zazraky, ak uz nikdy tak v ten vecer ano..
dlhe roky som ich neznasala, pretoze niekto milovany chybal za stedrovecernym stolom..dnes som pochopila, ze nechybal ani tak za tym stedrovecernym stolom, ako skor ostalo velke prazdne miesto v srdci, s malymi vycitkami to prazdne miesto zaplnila laska k niekomu inemu. Idem vyhrabat svoje v detstve tak vyprosene a vytuzene babkove divadlo :-) netusim ci este nejaka babka ostala, lebo ja som bola likvidator babiek- najma satstva a ociek :-DD
mam pre vas pripravene detailne zelanie zo srdca ale to si necham na vecer ked sa zazraky deju, nezelam si tento rok nic pre seba, zazelam si pre vas vsetkych, v podstate som stastny clovek, nepotrebujem nic..
inak prestavujeme domcek, vypratali sme skrinu, a zacali s jej rozoberanim asi tak v polke sme si konecneee priznali to co sme v podvedomi vedeli od zaciatku ale nase ega nam to nedovolili priznat- zlyhanie- ze nie je mozne ju rozobrat- pol dna v... tak davaj naspat
:-)) takze mame jednu skrinu na pol rozlozeno-zlozenu, jednu skrinu novu zabalenu a tym padom uplne zbytocnu, lebo ju uz nemame kde dat a kopec handrou a bordelu. Jeden clen rodiny nema kde spavat, ale ja to nie som :-DD
jezisko mi doniesol predcasne krasnu novu lampu, tesikam sa z nej :-)
tak sa drzte, neprepracujte sa, a nezabudnite, ze vianoce nie su sviatky zhonu a stresu, hadok..ale sviatky pokoja a lasky..
LV

fanda

Panci a to co Ti odpojili zase internet, alebo co ? Pisala si, ze mas s tym nejake problemy .. ale ako vidim, aj dnes si sa pripojila, takze mam radost, lebo sem chodievam zvacsa len kvoli tebe ... :)

eee

Ach ja Pančuliatko naše...neviem kedy si toto prečítaš ale ver mi ,že po tom čo som sa to dozvedela mi zase vyhrkla SLZY,ALE TENTORAZ NEBOLA OD šťASTIA AKO PRI sHAKTULKE´(hups velké písmenká) ale bola to slza strachu....Nedokážem ti dať viac len to,že som myšlienkami pri tebe a zdielam tvoje pocity.....si silná,ja ti verím,že sa NEDÁŠ!!!!

panča

PS:fanda-torta je imaginarna, ale vzdy sme si na nej pochutili.Vzdy, ked sme dosiahli novu stovku ci tisicku prispevkov, tesili sme sa.Je to o tom, ze si este stale mame co povedat.K ostatnym veciam sa teraz nemozem vyjadrit, nemam cas (nie z vlastnej viny).Prepac, snad raz budem moct odpovedat

panča

LV.posluchajte, nebite sa a netrhajte si vlasy :D. Zartujem :DD

Snad bude vsetko dobre..prisiel cas ukazat, co je vo mne.Mozno sa par dni neozvem, mozno ze hned aj zajtra,mozno uz nikdy. Teraz neviem nic...teraz potrebujem prezit.Dakujem Vam za vsetko, co ste mi dali. Ste moja zivotna vyhra.alt3

fanda

Panci takze to je vyborne, ze sme vyhrali tortu, len kde si ju mozme ist vyzdvihnut ... a kde si to nominovana ? kde ta to teda si mozem prist pozriet ? a s tou dcerou je to super, len ma zaujima ako matka dospievajuceho dietata tieto pocity preziva .. lasku svojej dcery ... :) musi to byt asi zaujimave .. a narozlucku mamci aj ja prispejem .. nie je problem .. len povedze, kedy , kde a kam .. :) a samozrejme kolko ... xix :)