Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

No a teraz tá najdlhšia odpoveď patriaca Shaktulke:-))
Počuj ty opica jedna,ani náhodou mi nehovor,že si bola v tej dobe na tom istom mieste ako ja!!!!!!!!!Ale ja som tam bola až do 19:30! Najviac času som strávila v parfumérii na prízemí....nikdy by ma nenapadlo,že dokážem ovoniavať dve hodiny vkuse:-D Domov som sa vrátila ako použitá "devucha" a otázka znela-ty si ským bola?Nuž ťažko sa vysvetluje,že s babou,keď som bola nastriekaná len pánskymi parfémami.:-DČiste teoreticky podla množstva vôní som bola asi s 20 mužmi behom tých dvoch hodín:-)) som dobrá!:-D Shaktulka,v tom našom obchodíku stretneš naozaj každého,to už by si mohla vedieť,ja sa stavím,že sme sa videli...ty po jednej strane a ja po druhej:-)) Parkovali ste hore či dole?Lebo ja hore:-)Včera mi tam robil aj kamarát v Kaviarni na poschodí,dúfam,že si si ho všimla:-D A všimla si si aj sony?Verím tomu,že si prebehla aj tadial:-) Ale v podstate si ma nahnevala,že si nenapísala,že tam budeš,mohli sme dať kávu:-)))oči by sme si spolu vyočili.Ale ja viem prečo si išla tajne...minul sa ti krémik na líčka a máš iný:-)))Takže nabudúce sa priznaj:-) Ináč môj partner sa v poslednej dobe často pohybuje v tvojom meste:-))) Tak bacha!:-D Je zadaný!:-D A ešte som ti zabudla povedať,kolko vela mám pacientov od vás a priznám sa,že bydlisko je ich protekcia u mňa!!!!

ethel

...tťak teraz neviem,na čo odpovedať skôr:-)
Asi začnem tým,čo som pochopila hneď:-D Ree už rozumiem akú liečbu potrebuješ a som si istá,že budeš prvý v rade aj keď ti to nedovolia,ale toto oni robiť nechcú:-DTakúto formu liečby nechcú:-DTy však po nej už asi túžiš najviac z nás:-D Nevadí,aspoň ju nabiješ energiou na naše rozbité duše....

Panči,to ja vravím každej"slepej"kamarátke-otvor oči,šťastie ti stojí priamo pred nosom,len si si to nevšimla:-)Mňa to už poznačilo,zhoršil sa mi radikálne zrak a pripravujem sa v novom roku navštíviť očiara(o jednej očiarke viem ale žije v BA:-) ) ...a touto cestou pozdravujem jej lásku a mojho bývalého psychológa!...
Mamča:mandarinky,banány,....aj ja som stála v rade,ale uvedomuješ si,že si tým prezradila náš vek??:-D

panča

ha! tak pancisko ? :DD
ja som prosim pekne PANČITKA
a aspon nieco v zivote som uchmatla :D

a co sa tyka tej mojej mladsej, tak sa podrzte..kedze sa orientuje len vo svete futbalu (a fotbalistov :D), od leta mala vyhlasenu patraciu akciu -hladala kontakt na jedneho chalana, ktory byva na sidlisku kde kedysi aj my a ich otcovia prisli spolu na slovensko...rozhodila chapadla na vsetky svetove strany a NIC..a zrazu sa jej ozval on a zistilo sa stare zname :pod lampou je najvacsia tma a clovek si nedovidi na koniec nosa.celu tu dobu sa motala okolo neho-nuekolko jej kamosiek s nim chodi do triedy a on je na skole, na ktoru sa hlasi aj ona.Takze pre setkych co si myslia, ze nadej uz vyprchala -OMYL, OMYL, OMYL...treba byt aj nadelej trpezlivym. ako som uz raz (2X) povedala :trpezlivost mily priatelu, aj diamant bol kedysi len kusom uhlia, ktory vedel cakat. LUUUUUUUUUUUUUUUUUUBIM VAAAAAAAAS.Pančita Dolorez

SHAKTI

Etka dnes si ma citila?? :-) bola som tak blizucko :-) ze si musela aj vonave liciska zacitit :-) som znicena po vianocnych nakupoch a cestovani, ale uz mam vse pre svista a mamu svistovu :-)) tie darceky pre svista sa mi tak pacia, hram sa s nimi, ze neviem ci mu ich dam alebo sa s nimi budem velmi tazko lucit aj slza asi vypadne :-(
zajtra robim fotograficku kolaz pre svistovu maminku :-) tesim sa ako sa vysantim, bude to maximalne obrovsku obraz- jeden darcek vam mozem prezradit
:-) najzlozitejsi vidim darcek pre maminku to este ani netusim :-(
inak svet je tak zasrane maly :-))) v jednom nemenovanom nakupnom centre som stretla sestru svojej byvalej velkej lasky, trosku sme sa nespoznali az napokon :-) to este nie je pointa, pointa je v tom, ze bola s nou jeho terajsia ktora si ma velmi prezerala a vrazdila ma pohladom :-)) nemusi sa bat, tudy cesta uz nevede, viedla niekolkokrat az kym som nepochopila, ze odpustat donekonecna nemozem a ani sa pozerat na to ako sa milovany clovek dobrovolne nici sa tiez dlho neda.. ako spominala panci, znamenia nas zastihnu tam kde to najmenej cakame a spomienky sa vynoria, niekedy je fajn si uvedomit, ze kde som ted a kde by som bola kebyze... a tak som zistila ako mi je v podstate dobre..svistik ma krasne privital aj sme spolu buvali, teda ja som pri jeho zaspavani zaspala a on si zo mna robil prdel,pchal mi prsteky do nosa kym som spala :-DDD niekedy maminka skonstatuje ze nejakou zahadnou cestou ma geny aj po mne :-)
asi zacinam chapat co mi chcela mamca povedat a naozaj to nejde cez logiku ale cez srdiecko :-)
ach tak tento rok som zas nestihla pochvalu od mamci :-(( poslednu mi slohla pancisko Dolorezova!!! :-§§§§§§§
ree pozor! nenalet mamci- mamca je nas velky biznisman, ona furt chce robit ekonomku,pokladnicku proste hrabat peniazteky pre seba :-)skusa to na kazdeho :-)
smejem sa na panci ako sa pokusa spomenut si na vsetko :-)))) ale mi ti verime panci, ty to isto dokazes!!!!!
a katuska je kde???
idem odpadnut...nikdy som sa velmi nezucastnovala vianocneho besnenia, ale tento rok kvoli svistovi akosi musim, pockam tak este dva rocky a potom mu to pekne narovinu vysvetlim ako to s tym jeziskom naozaj je :-)) aj ked, dnes sme v skrini objavili darceky :-DDDDDDD
mozno nebudem musiet ani nic vysvetlovat
:-DD

fanda

panci, takze vyborne, napravila si svoju chybicku ... a uz ti internet doma ide ? vsetko v poriadku ? a co tvoja zamilovana dcera ? uz bolo nejake rande ? xixi :)

reee

dobre mamca,beriem,mzdu dostanes celu,presne 60 minut na hodinu,po dohode mozno aj viac.a musime tam spravit malu zavodnu jedalen,to ked vam dee bude vsetkym vyvarat.alebo na zaciatok aspon na chodbe do umelych poharikov:-))

panča

hlboko sa ospravedlnujem, fanda
mala som Ta v plane zaradit do zoznamu, ale odrovnala som sa (samu seba)..cize pokracovanie : fanda,janosik,...
(a ten nick stale neviem...)

mamca

Panči,nabudúce sem kľudne hoď svoje erotikuš veci,ja to aj tak prečítam až po desiatej... Chválim farbu tvojho odevu...a tým som pochvaly na tento rok vyčerpala,ale snažiť sa môžete všetci naďalej,na budúci rok mám ďalších desať na prerozdelenie.:DD
Shaktul,no teda,ty si ma podozrievala z uplatnenia logiky v mojom písaní? No fuj.A mandarínku nedááááááááám!
Ree,tak toto sa nerobí! Čo myslíš,prečo som sa decentne vyčlenila z radu? Aby som ja uchmatla miesto asistenta,a ty si to úplne zmietol... A čo,tak ja budem vaša ekonómka s prednostným uplatnením pokladníčky...Uskromním sa s robotou,ale mzdu chcem celú!

reee

mamca,ved ide o to,zvysit jej cenu a to najviac.ked vas je uz tolko v rade.a kedze som sa prihlasil do radu posledny,nebolo by fer vas vsetkych predbiehat.vlastne ja tu terapiu potrebujem aj tak trosku inaksiu:-)))preto som sa podujal,ze tu skoncim karieru a budem dee robit asistenta,aby vas vsetkych stihala.bol som kupit aj diar na terminy,este zavediem ordinacne hodiny(ved poriadok musi byt),kupim jej velke kreslo,zaramujem diplom a zacne spracovavat tie rady:-))a vdaka shakti za novu funkciu kulturneho vloziaka,cenim si ju.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk