Chcem si umyť ruky

SHAKTI

chcela som reagovat velmi vtipne ale som otvorila vedla jednu temu- Nechat si alebo nie...a uz som v prdeli :-((((((((
tiez som si kedysi myslela, ze mam na vsetko dostatok casu...idem skuvinat do kuta a trosku pohromzit na tento nespravodlivy svet...

ps:aj tak ste uzasniiii...

ethel

Fukkypanč,a kto to bol?Koho máš na mysli?Lebo ja keby som si mala na niekoho spomenúť?tak to by bolo asi niečo iné ako to na o si chceš,teda na koho si chceš spomenúť ty:-))

ethel

No a teraz tá najdlhšia odpoveď patriaca Shaktulke:-))
Počuj ty opica jedna,ani náhodou mi nehovor,že si bola v tej dobe na tom istom mieste ako ja!!!!!!!!!Ale ja som tam bola až do 19:30! Najviac času som strávila v parfumérii na prízemí....nikdy by ma nenapadlo,že dokážem ovoniavať dve hodiny vkuse:-D Domov som sa vrátila ako použitá "devucha" a otázka znela-ty si ským bola?Nuž ťažko sa vysvetluje,že s babou,keď som bola nastriekaná len pánskymi parfémami.:-DČiste teoreticky podla množstva vôní som bola asi s 20 mužmi behom tých dvoch hodín:-)) som dobrá!:-D Shaktulka,v tom našom obchodíku stretneš naozaj každého,to už by si mohla vedieť,ja sa stavím,že sme sa videli...ty po jednej strane a ja po druhej:-)) Parkovali ste hore či dole?Lebo ja hore:-)Včera mi tam robil aj kamarát v Kaviarni na poschodí,dúfam,že si si ho všimla:-D A všimla si si aj sony?Verím tomu,že si prebehla aj tadial:-) Ale v podstate si ma nahnevala,že si nenapísala,že tam budeš,mohli sme dať kávu:-)))oči by sme si spolu vyočili.Ale ja viem prečo si išla tajne...minul sa ti krémik na líčka a máš iný:-)))Takže nabudúce sa priznaj:-) Ináč môj partner sa v poslednej dobe často pohybuje v tvojom meste:-))) Tak bacha!:-D Je zadaný!:-D A ešte som ti zabudla povedať,kolko vela mám pacientov od vás a priznám sa,že bydlisko je ich protekcia u mňa!!!!

ethel

...tťak teraz neviem,na čo odpovedať skôr:-)
Asi začnem tým,čo som pochopila hneď:-D Ree už rozumiem akú liečbu potrebuješ a som si istá,že budeš prvý v rade aj keď ti to nedovolia,ale toto oni robiť nechcú:-DTakúto formu liečby nechcú:-DTy však po nej už asi túžiš najviac z nás:-D Nevadí,aspoň ju nabiješ energiou na naše rozbité duše....

Panči,to ja vravím každej"slepej"kamarátke-otvor oči,šťastie ti stojí priamo pred nosom,len si si to nevšimla:-)Mňa to už poznačilo,zhoršil sa mi radikálne zrak a pripravujem sa v novom roku navštíviť očiara(o jednej očiarke viem ale žije v BA:-) ) ...a touto cestou pozdravujem jej lásku a mojho bývalého psychológa!...
Mamča:mandarinky,banány,....aj ja som stála v rade,ale uvedomuješ si,že si tým prezradila náš vek??:-D