Chcem si umyť ruky

panča

ha! tak pancisko ? :DD
ja som prosim pekne PANČITKA
a aspon nieco v zivote som uchmatla :D

a co sa tyka tej mojej mladsej, tak sa podrzte..kedze sa orientuje len vo svete futbalu (a fotbalistov :D), od leta mala vyhlasenu patraciu akciu -hladala kontakt na jedneho chalana, ktory byva na sidlisku kde kedysi aj my a ich otcovia prisli spolu na slovensko...rozhodila chapadla na vsetky svetove strany a NIC..a zrazu sa jej ozval on a zistilo sa stare zname :pod lampou je najvacsia tma a clovek si nedovidi na koniec nosa.celu tu dobu sa motala okolo neho-nuekolko jej kamosiek s nim chodi do triedy a on je na skole, na ktoru sa hlasi aj ona.Takze pre setkych co si myslia, ze nadej uz vyprchala -OMYL, OMYL, OMYL...treba byt aj nadelej trpezlivym. ako som uz raz (2X) povedala :trpezlivost mily priatelu, aj diamant bol kedysi len kusom uhlia, ktory vedel cakat. LUUUUUUUUUUUUUUUUUUBIM VAAAAAAAAS.Pančita Dolorez

SHAKTI

Etka dnes si ma citila?? :-) bola som tak blizucko :-) ze si musela aj vonave liciska zacitit :-) som znicena po vianocnych nakupoch a cestovani, ale uz mam vse pre svista a mamu svistovu :-)) tie darceky pre svista sa mi tak pacia, hram sa s nimi, ze neviem ci mu ich dam alebo sa s nimi budem velmi tazko lucit aj slza asi vypadne :-(
zajtra robim fotograficku kolaz pre svistovu maminku :-) tesim sa ako sa vysantim, bude to maximalne obrovsku obraz- jeden darcek vam mozem prezradit
:-) najzlozitejsi vidim darcek pre maminku to este ani netusim :-(
inak svet je tak zasrane maly :-))) v jednom nemenovanom nakupnom centre som stretla sestru svojej byvalej velkej lasky, trosku sme sa nespoznali az napokon :-) to este nie je pointa, pointa je v tom, ze bola s nou jeho terajsia ktora si ma velmi prezerala a vrazdila ma pohladom :-)) nemusi sa bat, tudy cesta uz nevede, viedla niekolkokrat az kym som nepochopila, ze odpustat donekonecna nemozem a ani sa pozerat na to ako sa milovany clovek dobrovolne nici sa tiez dlho neda.. ako spominala panci, znamenia nas zastihnu tam kde to najmenej cakame a spomienky sa vynoria, niekedy je fajn si uvedomit, ze kde som ted a kde by som bola kebyze... a tak som zistila ako mi je v podstate dobre..svistik ma krasne privital aj sme spolu buvali, teda ja som pri jeho zaspavani zaspala a on si zo mna robil prdel,pchal mi prsteky do nosa kym som spala :-DDD niekedy maminka skonstatuje ze nejakou zahadnou cestou ma geny aj po mne :-)
asi zacinam chapat co mi chcela mamca povedat a naozaj to nejde cez logiku ale cez srdiecko :-)
ach tak tento rok som zas nestihla pochvalu od mamci :-(( poslednu mi slohla pancisko Dolorezova!!! :-§§§§§§§
ree pozor! nenalet mamci- mamca je nas velky biznisman, ona furt chce robit ekonomku,pokladnicku proste hrabat peniazteky pre seba :-)skusa to na kazdeho :-)
smejem sa na panci ako sa pokusa spomenut si na vsetko :-)))) ale mi ti verime panci, ty to isto dokazes!!!!!
a katuska je kde???
idem odpadnut...nikdy som sa velmi nezucastnovala vianocneho besnenia, ale tento rok kvoli svistovi akosi musim, pockam tak este dva rocky a potom mu to pekne narovinu vysvetlim ako to s tym jeziskom naozaj je :-)) aj ked, dnes sme v skrini objavili darceky :-DDDDDDD
mozno nebudem musiet ani nic vysvetlovat
:-DD

fanda

panci, takze vyborne, napravila si svoju chybicku ... a uz ti internet doma ide ? vsetko v poriadku ? a co tvoja zamilovana dcera ? uz bolo nejake rande ? xixi :)

reee

dobre mamca,beriem,mzdu dostanes celu,presne 60 minut na hodinu,po dohode mozno aj viac.a musime tam spravit malu zavodnu jedalen,to ked vam dee bude vsetkym vyvarat.alebo na zaciatok aspon na chodbe do umelych poharikov:-))

panča

hlboko sa ospravedlnujem, fanda
mala som Ta v plane zaradit do zoznamu, ale odrovnala som sa (samu seba)..cize pokracovanie : fanda,janosik,...
(a ten nick stale neviem...)

mamca

Panči,nabudúce sem kľudne hoď svoje erotikuš veci,ja to aj tak prečítam až po desiatej... Chválim farbu tvojho odevu...a tým som pochvaly na tento rok vyčerpala,ale snažiť sa môžete všetci naďalej,na budúci rok mám ďalších desať na prerozdelenie.:DD
Shaktul,no teda,ty si ma podozrievala z uplatnenia logiky v mojom písaní? No fuj.A mandarínku nedááááááááám!
Ree,tak toto sa nerobí! Čo myslíš,prečo som sa decentne vyčlenila z radu? Aby som ja uchmatla miesto asistenta,a ty si to úplne zmietol... A čo,tak ja budem vaša ekonómka s prednostným uplatnením pokladníčky...Uskromním sa s robotou,ale mzdu chcem celú!

reee

mamca,ved ide o to,zvysit jej cenu a to najviac.ked vas je uz tolko v rade.a kedze som sa prihlasil do radu posledny,nebolo by fer vas vsetkych predbiehat.vlastne ja tu terapiu potrebujem aj tak trosku inaksiu:-)))preto som sa podujal,ze tu skoncim karieru a budem dee robit asistenta,aby vas vsetkych stihala.bol som kupit aj diar na terminy,este zavediem ordinacne hodiny(ved poriadok musi byt),kupim jej velke kreslo,zaramujem diplom a zacne spracovavat tie rady:-))a vdaka shakti za novu funkciu kulturneho vloziaka,cenim si ju.

SHAKTI

panči z toho si nic nerob, to je staroba
:-)) tipujem, ze o taky rok si na to spomenies :-)) sorry za znicenu misiu ale ved vies, ja som bola vzdy taky maly rebelko :-)) ale etka ti to zachranila kedze sa tu vysantila- som skoro oslepla, nebyt ree-ho a mamci - ked ta 100 ziarovka aspon trosku zablikala prisaham ze uz nevidim!!! :-))
mamca rad na mandarinky na to si nepamatam :-))
ree len vsuvaj, kazde vsunutie potesi :-) od vcera si totiz kulturna vlozka tejto temy, tak to neflakal a pekne pesnicky sem mozes, musis vystihnut naladicku, ked je veselo hod nejaku totalne sialenu, take mi radi, lebo sami sme take :-) a ked skucime tak mozes nejaku brutalne smutnu, kludne mozes aj starsie veci, mi sme tu uz totiz postarsie babicky, teda okrem mna
:-)) este to tu chce viac cervenej, nebodaj lili zacala v praci pracovat?? to sa mi nezda :-))
ethi to neni zo staroby, to su hormony, bud si v prechode alebo si tehotna :-))
ja to mam tiez, neboj, som sa rehotala tehotnej kamoske ked rumadzgala pri popoluske, tak ja revem aj pri reklamach
:-)) to je to, ze v zivote sa nam vsetko raz vrati, aby sme to pochopili, prisaham vačku uz sa nikdy nebudem rehotat precitlivelym ludom- neurobila som to nahodou teraz?? :-))
ethi ty chodis pre napady na pohreby??
:-)) to som este neskusala..a uz aj povedz co chces robit v buducnosti!!! cestne iskrickove ze ti to neslohnem, akurat teraz premyslam nad novou profesiou, kedze som uz pol roka pn a bolo by to velke "stastie" kebyze ma po tretikrat prijmu do rovnakej prace :-))
ja to mam tak- daj si "cukrik" a dostanes napad :-)
70sk/hod. co ti ...????!!!!! :-)))))))))
tak to radsej pozvem lili s panci na kavicku :-) tu kavicku varim specialnym sposobom aj dve hodky, zatial kde zazru prach mozu utriet :-)))
ja som sa k slecne dee coskoro pani, hlasila ako prva!!! mam vas velmi rada, preto sa hlasim ako prva, co to nechapete?? nejake psychologicke omyly, ak by sa vyskytli- co nepredpokladam, inak by som sa predsa nehlasila ako prva!, by na mne az take viditelne neboli- uz chapete?? :-)
DO RADUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!
pekne a ak mamca dostane zachvat dobroty, mozno vam aj mandarinku da :-)
no tak tento tyzden deti moje, dohodneme sa na zajtra? vyhovuje??!!
lebo ethi ma v piatok kapustnicu a to ze nie moji mili ze bude z toho chora dva dni, nie nie, ona z toho bude chora min. tyzden, takze to musime stihnut este tento, len som vam nechala priestor aby ste si zladili diare, kedze ste momentalne vytazenejsi ako ja
fuj, mamca to mi odlahlo, pretoze kebyze to ma prist cez logiku, tak neviem ci sa dockam...
no idem, vyrazam do ulic, srdiecka moje, ociska mam take, ze ked som zaklipklala ocami, zistila som ze mozem znovu utierat prach :-DDD to je maskovanie pred svistom, zahladi sa do nich skumavym pohladom a nechcem aby v nich videl bolest..ale z tohto stretnutia sa zas budem liecit par dni..
inak je zlaty, len nema cit, objavil muchar a vsetkych nas s nim vytrieskal
:-DDDDD a potom sa este aj nasral ked sme mu zdrhli :-DDD jaj toto je moj svet, toto som ja...rozumieme si :-) som ho spliechala tucniakom pri kupani a on potom vyspliechal vsetku vodu z vanicky- miss mokre tricko som bola :-))
vsetci z nas maju radost, sme proste super dvojka :-) len ten bordel co po nas ostava :-DDD
pa- cmuk , shaktulka si ide pre "eurace"
:-) inak mam doma eurobalicek a vsetci sa rehotali na mojej hlaske..
"ku... ja na to nevidim!! " :-)) lutujem starsich obcanov a tych co maju horsi zrak, pretoze ak uz ja nevidim ake cislo je na tom co mam super zrak...
jaj tesime sa vsetci na euro..uz mam pripravenu "europenazenku"- vrecko na prezuvky ktore som nosila do zakladnej skoly :-)
cmuuuuuuuuuuuuk...jaj trosku mi sliny usli tak prepacte :-DDD
zdrhaaaaaaaaam
ps- kukam von a neviem ci je este noc alebo co, ale tma ako v rohu..