Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

Ahojky, ahojky, ahojky, ahojky :D, po precitani poslednych prispevkov ma napadaju rozne eci (samozrejme pred 10-tou nezverejnitelne :D), ale ma aj zaplavuju spomienky, cize po uskrnoch zrejme pride cas uchylit sa kdesi do kuta a v tichosti sa vyrevat.Fakt mi chyba kazdy jeden z Vas, kazdy inym sposobom, denne sa mi pri roznych udalostiach zjavujete a prebleskujete mi hlavou.Som taka stastna, ze Vas mam a fakt ma stve, ze vela ludi odtialto zmizlo bez slova (aj ked mam pocit, ze dvoch som odpalila ja :(). Mozno to vsak naozaj znamena, ze su v poriadku (ale ako to do kelu mame vediet my ?).Pred par dnami som bola v drogerii a mali tam sviecky -male strieborne hviezdicky. Samozrejme, ze som sa tam rozrevala.Pamatata si, ako sa tu cakalo na vysledok prveho stretka na zdravi ? To som vtrdy bola v hypernove :DDD.Znnamenate pre mna velmi, velmi vela. Kedze nie som na misii, nemusim to delit do samostatnych riadkov a som zvedava, na koho zabudnem...upozornujem, ze poradie je cisto nahodne :ň. O tri start, pozdravujem : etku, shakti, lilith, mamcu,dee,ree,katusku,damaxy,bobka, gomka, marilyn-a,milliho,samka,berusku a jej hada,milosa, dokelu-neviem si spomenut na jeden nick (tak toto ma vykolajilo!)..idem si spomenut a budem pokracovat . LV

mamca

Ree,nečakaj na diplom,nielenže kvalifikácia zvyšuje cenu,ale zdržuješ záujemcov v rade... Hoci,mne ako nevhodnému adeptovi to nevadí,skôr mi to pripomína tie rady kedysi na mandarínky... ááá,moja mladosť.... áno,deti,veru tak sa kedysi žilo... :)

mamca

Dee,o.k.,pod stromček si teda musím kúpiť na čítanie knihu..:( A uvedomuješ si,že pre splnenie sľubu to budeš musieť uverejniť tu? Hihi,dobre som to narafičila... A tiež by som sa postavila do radu,ale kdesi som čítala,že u psychológa treba myslieť...tak zasa nič...
Shaktulka,nerieš,nedumaj,ono to zvyčajne prichádza nie cez logiku.Daj si čas,v pohode...

reee

cawte vsetci,reku ,ked ma tu uz spominaju,tak sem napisem par riadkov aj ja.casto sem neprispievam,ale z casu na cas sledujem tu vasu rodinnu atmosferu z dialky.mate to tu fajn.nebojte sa dee je este slecna,keby sa to zmenilo,urcite by sa pochvalila.aj ked sa na tom pracuje:-)))),ale takto z daleka sa to neda.co sa tyka jej odbornych znalosti,ked dostane diplom,ak dovolite obetujem sa prvy.tiez to totiz potrebujem,asi viac ako si myslim a ked sa osvedci,vsetkym vam ju odporucim.a shakti,co sa tyka "vsuvania",tak neviem ci rozveseli,ale je to jedna z mojich srdcoviek www.youtube.com peknu noc,majte sa

ethel

Shaktulka na tom upratovaní sa môžme niekedy dohodnúť,najnovšie beriem 70 sk na hodinu čo nie je až tak vela,ale ak sa vypracujem budem drahšia:-D Tak využi príležitosť a zavolajjjjj(v hlave mi zaznela reklama na erotický telefonát):-D

ethel

dnes mi napadlo,čo by som chcela robiť v budúcnosti,ale nemôžem to sem napísať,lebo by ste mi uchmatli skvelý nápad...napadlo mi to na pohrebe...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.