Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Samko,vieš tie myšlienky na Shaktulku pri ...onom....noooo tak to neber v zlom,ja pri myšlienke na ňu v podstate pomyslím aj na každého z vás:-)Ale zase nenamýšlajte si,nie je to denne:-D občas aj nemyslím:-D

Ináč taký Gombík sa môže hambiť...takto zabudnúť na toto úžasné fórum!
A Bobec ani nevravím!

ethel

Shaktul,ty máš zvláštnu schopnosť vyvolať svojou dobrou náladou slzu v mojom oku...slzu radosti...asi som stará a precitlivelá:-)
To stretko tu na zdravíčku by sa mi páčilo...také ako kedysi aspoň na jeden večer...keď som si na to spomenula,tak ma čosi zahrialo....(na SRDCI Shaktul,ja viem na čo si si pomyslela:-D )Ja môžem napr.zajtra,v stredu,štvrtok. V piatok máme kapustnicu,takže v sobotu budem chorá:-D A možno ešte aj v nedelu:-D Ale mne sa dá len večer,lebo počas dňa robím:-(

panča

:)), kto mi znicil misiu ? ale nie, som rada, ze je to tak, ako je. LV
PS : :)zvestnych i nezvestnych..cim vyzyvam tym nezvestnych, aby urobili aspon jedno HAF

deeee

Shaktulka....vydrz este pol roka a odbornik bude hotovy...dovtedy prajem pevne nervy a dobrych priatelov.A este som slecna....neboj, vy tu budete prvi, co sa dozviete zmenu mojho stavu:o)))
A mamca ...uz si spominam na to CV....ale to pride na rad az po skuskach, zaciatkom buduceho roka

deeee

Shaktulka....vydrz este pol roka a odbornik bude hotovy...dovtedy prajem pevne nervy a dobrych priatelov.
A mamca ...uz si spominam na to CV....ale to pride na rad az po skuskach, zaciatkom buduceho roka

SHAKTI

ahoj- čertica :-)
/my sme anjeliky a ty si cervena tak si certica/
druh je spravny, ale "telo"si zvyka na novy zdravsi a pozitivnejsi rezim trosku dlhsie, tak obcas zhresi, ale zaklad je navratit ho spat.
inak pozyvam vas vsetkych na rande,dat si jeden vecer vsetci spicha a trosku popridavat cisla prispevkov v tejto teme ako za starych cias..zladte si diare..v utorok a stvrtok nemozem, to davam rodinke humorne a sarkasticke titulky k jednemu serialu :-)
zvysok je na vas- napad a ochota je.. viem, ze kazdy ma toho vyse hlavy ale jeden vecer nikoho nezabije

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk