Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-)) tento "šker":-)) je pre pančitu Dolorézovú :-)) za bravúrne splenie bojovej úlohy, :-) tento "o trošku milší šker" je pre vás všetkých, za podporu- či už slovnú, obrázkovú alebo "pocitovú" o všetkom viem a veľmi si to cením. o vašej veľkosti niet pochýb :-)) bože teraz ma napadlo trošku nechutné prirovnanie :-DD ani neviem či ho napísať-radšej nie aby ste sa neurazili aj ked ako urážka to myslené nebolo /neviem pisat s makcenmi a dlznami, tak seriem na to :-D/ takze tento mesiac to bolo o fuz ale prislo to co malo, odtrpene ale prislo a uz mi ostavaju iba 4 mesiace a hoci vsetci hladaju vhodneho darcu- co mi pride dost vtipne :-))ja to nejak tak proste prijimam, nejak mi to nedochadza a asi to je fajn nepripustat si to, sice obcas ma to zasiahne a potom vam to tu riadne "zaserkam a zagrckam" vylevom a vystupom hodny oskara ale co uz :-)
je to paradox-ti co chceme - nemame a ti co nechceme - tak mame.
dakujem aj lili za pravidelnu nadielku humornych mailov :-)
samko- my s Etkou sme specialna sex. dvojka, to neber osobne :-)) a ja mam vonavejsie licka ako ty i ked jozef je tiez slusny znackovy parfem :-) Etka je vsak velmi zdvorila, nepise celu pravdu, iba polopravdu ostatne si treba domysliet a citat medzi riadkami- ona na mna totizto pri sexe "nemyslela" tot polopravda a toto je pravda- este aj pri sexe som ju MATALA! :-)
vsetci mate kus pravdy a ja si tu svoju pravdu skladam od kazdeho z vas a verim, ze sa s tym nejak postupne vyrovnam...casom..tu buducnost by som si predstavit vedela a nevadili by mi ani cudzie no hacik je v tom, ze by som musela najst niekoho s podobnym problemom aby som nikoho o nic nepripravila. Premyslam, ci budem tuto vetu pouzivat hned pri zoznameni aby vedeli do coho idu a mohli si to premysliet, nacarbam si ju na cielko :-)
aby to bolo fer..
tak a teraz som zmarila celu pančitkinu bojovu ulohu..
ked sa to tak vezme mi tu chlapov vobec nepotrebujeme, inak zacinam upodozrievat samka, ze vsetkych NASICH muzov odtialto odstranil aby tu zostal sam - Sultan a jeho harem :-))) ted si samko fakt krochkas ako jozef :-) vies ako je to v prirode, najsilnejsi prezije a ten si zasluzi aj odmenu, takze si ju pravom uzivas, len ci sa tieto zienky o teba dobre staraju, ci ta im Etka pozicia :-)))
mamci u teba to bude trvat trosku dlhsie, to ja musim niekolkokrat a dumat nad tym, takze vydrz! :-))
LV & Ď (panči všímaj-nová skratka!)
ps: pekne prosím slečnu Dee aby už konečne doštudovala, potrebujem kvalitného odborníka a neviem ako dlho to ešte vydržím-čakať na ňu :-)
a jej frajer ree nech sa nefláka a občas sem vsunie :-)) nejaku peknú pesničku na rozveselenie
neucast je sposobena tym ze kedysi slecna(???dufam ze este stale)Dee vyvarala a Etka sem tam cosi napiekla, mamca aspon suchy roztek do rucky strcila, teraz Etka kolace schovava a sama ich do vianoc poje-pche!odhalene!!
Dee vyvara asi uz iba ree-ovi no a mamca?? skoda reci..suche rozky radsej na struhanku pomelie aby mala na rezne..
dnes ti tu uz ani suchu korku nedaju..
mimochodom ked je tu jedna zienka taka sikovna, mohla by prist trosku poupratovat aj ku mne :-)) slubujem, ze ju neznicim a pekne posuniem k lili a k panci :-)ale to uz aby varazila, aby to vsetko stihla do vianoc-nech k nam mozem pustit aj navstevy :-))ale nie, ja uz mam poriadene, medovniky a oblatky napecene, uz som aj poroznasala- babke, brachovi, svistovi, psik sa robi ze je velmi chory aby sme ho vzali dnu a potom prespi celu noc "v rauši" od voni :-)))
som rada,ze ste ma doma vyhladkali, umyli, nakrmili-resp. vykrmili :-)) proste postavili, este chvilku ostanem, aspon cez sviatky :-) neboj Etka skrisu menit nemusis :-DD

panča

takze :nemam moc casu chodit sem, vzdy len nakuknem a kym sa k Vam preklikam porozhadzujem zopar svojich nazorov kade tade.aby toho nebolo malo, stale nam pada net, takze aj ked prave mam cas, zase nemam moznost...prave terazma hreje pri srdci, lebo som si nasla mailik od jednej milej osobky.mrzi ma, ze je smutna a posielam jej veeeelkuuuu pusu (inak pozor, mam herpes :D)

eee

Fanda: ja som myslela na prácu čo som urobila doma,že mala zmysel..teda to upratovanie,pečenie,....teraz sa z toho teším.Vieš velmi dobre kde robím a možno má zmyslel aj to čo robím v robote,teda pre mňa to zmysel má určite!:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk