Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

eee

Fanda: ja som myslela na prácu čo som urobila doma,že mala zmysel..teda to upratovanie,pečenie,....teraz sa z toho teším.Vieš velmi dobre kde robím a možno má zmyslel aj to čo robím v robote,teda pre mňa to zmysel má určite!:-)

fanda

Ethel: ja viem, ja som to myslel len zo spasu ... a zo srandy .... xixi :) A co take robis, ked tvoja robota ma zmysel ? Robis v zdravotnictve? A co Panca ? Nejako sa nam dlho neozvala ...:(

ethel

dnes som ukončila upratovací proces:-)) mám už aj linecké kolieska a vanilkové rožky,takže tri druhy sú a ešte dáke dva druhy spichnem budúci týždeň aby som vás nalákala na vianočnú návštevu.Doma sa somnou nebavia,lebo som koláče schovala.Niet sa čo diviť,chodili mi na ne tajne a ak by som to nezatrhla tak by nič nezostalo do vianoc...

mamca

A napriek okolnostiam mám dobrú náladu,moja dcérka sa definitívne rozhodla,že sa v rámci osamostatňovacieho procesu nechce na mňa podobať...vraj si nevie predstaviť mať toľko rokov ako ja. :DDD Nuž,nie všetko,čoho máme dostatok,je pre druhého príťažlivé...:)))))))))

mamca

No ty brďo,stačilo naznačiť nedostatok darčekov pod stromčekom...:) Ale vážne (výnimočne :D),som rada,ako ste tu ponakúkali...Ešte síce evidujem zopár absencií,ale nemusím mať všetko hneď...stačí o chvíľu.:)
DEE - sľúbila si poslať svoje cv,tak stále čakám a dúfam,že priložíš aj fotodokumentáciu :)
SAMKO,ty odkiaľ si kukol? Také kuk poznám fakt len z lesa,hádam si sa tam nezabýval?Pokiaľ ovšem nemáte doma kukučkové hodiny,od ktorých sa učíš cudzej reči..
ETHELKA,to upratovanie ti prisámvačku pristane,keď sa tu zažltí,blikne aj sem ku mne slniečkovská nálada a to je veru fajn,a ani nemusím používať opaľovací krém..
PANČI,tak vidíš,vraj sebecká,veď to si len našla to najpozitívnejšie v tom najnegatívnejšom...podľa vlastného návodu.Niekedy až po určitom prepojení vidíme,že vlastne úplne prirodzene robíme to,čo sa zdá ťažké...
SHAKTUL,tak to ti teda trvalo..Aj keď oceňujem,že po dlhej absenčke máš dlhé príspevky,predsa len môžeš ťuknúť častejšie.Ťažko napíšem k tvojim slovám to všetko,čo ma napadá,tak len zopár postrehov.Ver ty mne-prázdna duša neexistuje,tak ako neexistuje tma svetla.Veľa vecí chceš pochopiť,ale pochopenie v tomto zmysle nie je záležitosť logického vysvetlenia...je to o srdci...a to neopíšeš,nevysvetlíš.Lásku žiješ,nie myslíš... A keď sme pri tom myslení,mysli na druhých,to áno,ale nemysli za druhých..Každý má svoju jedinečnú slobodnú vôľu a ak si zvolí prežiť s tebou niečo aj z tvojej bolesti,je to jeho rozhodnutie..Milovať a prijímať lásku vie každý,každulinký z nás,a ak nemá odvahu sa tejto znalosti otvoriť,je to len na ňom...ale vie to.Opakujem,láska nie je iba nejaká emócia...je to žitie.Niekedy až po čase sa ohliadneme a vidíme ju,jasne a zreteľne,že v nás bola,iba sme sa tak strašne báli...A mimochodom,hoci to tak presne predpokladáš,mýliš sa,nie každý,kto ťa chce nájsť,vie kde a ako...Občas musíš aj sama chcieť.:)

pančucha

..keby sme neboli taki, aki sme-NIKDY BY SME SA NESTRETLI...mozno som sebecka,ale dakujem za vsetko co ma dohnalo az sem a dalo mi moznost spoznat kazdeho z vas. LV

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk