Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

aa, vidim, ze tu nik nebol..zrejme sa nik nevie preklikat cez toho macka s bolavym podbruskom:)). inak asi by som na nespecifikovanu bolest v podbrusku nedava nic teple :)

panika

hmm, cisty alibizmus..bo ja Vas potrebujem...a teraz trochu cisteho vina- velmi, velmi by ma potesilo, keby sa mi ozval bobec. Myslim to uprimne, zo alt 3

panika

taaaaaaaaaaaaaak este oneskorenejsie:).....Vianoce uz boli, tak krasny a uspesny rok 2013:)..kto potrebuje, som tu stale :D

panika

noo tak kym som odpovedala, nasla som sa v niekolkych reklamach :)))
Kati, takze pokrok -moje baby potrebuju smeny, takzea na Vianoce j Silvestra mam volno..ak sa Ti podari prist sem, mozem sa Ti venovat 24 hodin denne..mozeme robit, co sa nam zachce-mozeme ist pozriet Dee s babatkom (nooo, presvihla som jej narodky, hanbim sa jej ozvat:()...jednoducho na co ukazes, to Ti splnim...TESIM SA

takze pis, pis, pis..lebo Ta zje MYS

katty192

ono to asi raz muselo na mňa doľahnúť. v práci som sama, teda pracujem v jednej kancelárii úplne sama, potom prídem domov a zase sama. už sa mi nechce ani udržiavať sociálne kontakty, pritom som neuveriteľne spoločenský typ. všetko mi dlho trvá, na nič nemám náladu. veď kedysi som mala toľko koníčkov..
teraz som tu mala v noci jedného kamaráta, božinku, ja som sa normálne hýbala, chcelo sa mi a celkom stačilo, že tu kdesi spal a ja som si robila, smutné, že ? naozaj chcem hrozne málo, len keby ste ma niekde vytiahli, sím

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk