Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

damian

Rad by som tymto vyslovil podakovanie KOSOVI, ktory sa rozhodol zachranit stranku www.jurkovic.sk pred jej zanikom.

Kosa, velmi si Ta vazim!

ethel

Samko ani nevieš s akou radosťou by som ti pomohla s tým obedom v parlamente...Jeden z mojich detských snov-rodinný dom,sliepočky,kačičky,prasiatka,mrkvička,....len by som nedovolila zabiť tie zvieratká,lebo s kým by som sa potom mojkala?:-D

eee

...teraz som si uvedomila aké by to mohlo byť nepraktické:-) Napríklad by si niekto spomenul na mňa keď .....no a to by ma raozrušilo.Takže by to mohlo fungovať,ale tak,že sa najprv opýtame dotyčnej osoby pri ktorej sa chceme zjaviť,či je v danej chvíli vhodné sa zjaviť:-))Napríklad Mamču by som prekvapila pri masáži,Pančušku na fotbalovom zápase ako skanduje,Samka pri kŕmení ošípaných,Shaktulku pri hrabaní lístia,Lilith za pc na stránke pre niekoho nadmerne erotickej,.....:-) celkom by sa mi to páčilo....

eee

Pančuška,ak ti niekto povedal,že ťa nenávidí-ono ho to prejde,lebo je na to sám,lebo my ostatní ťa milujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prečo sa nedá cestovať v čase?Myslím to tak,že pomyslieť si na niekoho,že pri ňom chceme byť a zjaviť sa tam,aspoň neviditelne,len aby ten človek zacítil naše pohladenie?Tak velmi by som chcela....Mám ťa velmi rada Panči!Obohatila si môj život o vela príjemných vecí!

panča bojovnik s veter.mlynmi

Dnes som nabrala odvahu a riesila som...keby som vladala, aj sa usmejem...ale pred chvilou som este plakala a ktosi mi povedal, ze ma nenavidi najviac na svete....snad uz to tak nie je

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk