Chcem si umyť ruky

deeee

No Panci, ty sa nezdas. Ale ved ja som cislo nemenila a doteraz sme sa vedeli skonaktovat....sranda.
Priznaj sa, ze si sa chcela zoznamovat a schvalne si napisala zle cislo:o))))
Krasny tyzden vsetkym ♥♥♥

panča

Cafte sa.Dnes sa mi stalo cosi ,,vtipne,,.Zrejme mam zle poznacene cislo na Dee, pretoze dnes mi zavolal nejaky chlapik, ze som mu poslala sms s meninam :D. Chcel vediet, komu som ju pisala a kto som a odkial :D. povedala som mesto-nestacilo (skonstatoval :Tak daleko :D).chcel vediet aj mestsku cast a potomskonstatoval, ze on chodieval do Petrzalky...myslela som, ze nikdy nezlozim :D...no mile. Idem po dceru na futbal, dnes som si ho odpustila..je zima a mokro a ja uz som akasi stara.LUBIM VAS.Prajem krasny zvysok soboty :D

mamca

Akási som domotaná....tri dni som mala pocit,že je utorok,dnes som sa ubezpečovala,že nie je štvrtok,tak neviem,či zajtra nevhupnem rovno do pondelka...:D
Ešte že podľa pohľadu z okna viem,že nie je deň. :))))))) Tak prajem pekné sníčky .

samko r.

USG žlčníka, lebo lekár má podozrenie na "bahno v žlčníku", lebo aj Algifen kv. mi zaberá niekedy až po 3 dňoch po 3O kv. 3x za deň...