Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

ahoj, som OK.Len ma pred par dnami vytocili tie kvety, niekolko krat som kvoli nim zamrzla..tak som cakal, az zmiznu.alt3 ()

ethel

už som hore:-))
je piatok....

Shaktulka,bejvočáci ti nezhodili ten balíček čo som ti poslala??:-))) Nemôžem napísať čo v ňom bolo,ale som si istá,že na to prídeš:-DDAno,mala som pokazené bambusové spojenie:-)) ale už zase funguje.Asi som prepracovaná...ráno idem zase do roboty...Neviete mi niekto nájsť niečo lepšie?? :-))
A taký dotaz-kto viete čo je z našou silonkou??Ja len dúfam,že je v pohode!alt3
Ani Samko sa neukazuje,ale našťastie moderná technika tu je a tak viem,že je ok:-)
Prišla som na to ,že starnem:-D Dobré zistenie...najnovšie štrikujem.Psík má ružový roláčik:-DD

SHAKTI

:-)) neviem sice aky je medzi nimi vztah ale tato kombinacia je dost bezna :-))

uz pol hodku mi nad hlavou kruzia Baywatchaci od Etki, zlata, chcela mi urobit radost, len nemaju kde pristat :-(
to zas mna prinutilo vazne sa zamysliet nad vybudovanim haliportu :-))
ale leteli tak nizko ze som im dovidela az na...cervene trenky :-)) pokrocili, uz nebezia ale letia :-)

ze by sa Etke pokazilo bambusove spojenie? Alebo si ho pokazila sama aby jej ho prisiel domorodec opravit a ona pri piti drinkov pozoruje jeho sikovne..ruky...normalne si ju viem predstavit...slamka trci z ust, oci sa lesknu,na perach usmev tipu... "Toto bude nadlho moj... " :-)
zdravim lencok :-) tak dari-nedari, ako kazdemu cloveku, raz je hojno a inokedy zas ho.. :-)a ty ako?

mamca

Jéééé,životný príbeh..super...sa teším!..:)
Veríš tomu,čo máš v sebe,tak ver aj tomu,že sú tu "veci" pre teba.
Pekný odvážny dník!

mamca

Ahááááá...tušila som,že to nebude mať veľa spoločné s CVč...ani krúžkami a cvičeniami,to teraz riešime doma :)))
Tak pozor na to,v akom rozpoložení to budeš písať,ver či never,prenáša sa to do štýlu a rozhodnosti,s akou cv tvoríš.. Aj keď je tam predpísaná určitá forma,vnútorná sebadôvera sa prejaví.. Tak hlavu hore! :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk