Chcem si umyť ruky

panča

ahoj, som OK.Len ma pred par dnami vytocili tie kvety, niekolko krat som kvoli nim zamrzla..tak som cakal, az zmiznu.alt3 ()

ethel

už som hore:-))
je piatok....

Shaktulka,bejvočáci ti nezhodili ten balíček čo som ti poslala??:-))) Nemôžem napísať čo v ňom bolo,ale som si istá,že na to prídeš:-DDAno,mala som pokazené bambusové spojenie:-)) ale už zase funguje.Asi som prepracovaná...ráno idem zase do roboty...Neviete mi niekto nájsť niečo lepšie?? :-))
A taký dotaz-kto viete čo je z našou silonkou??Ja len dúfam,že je v pohode!alt3
Ani Samko sa neukazuje,ale našťastie moderná technika tu je a tak viem,že je ok:-)
Prišla som na to ,že starnem:-D Dobré zistenie...najnovšie štrikujem.Psík má ružový roláčik:-DD

SHAKTI

:-)) neviem sice aky je medzi nimi vztah ale tato kombinacia je dost bezna :-))

uz pol hodku mi nad hlavou kruzia Baywatchaci od Etki, zlata, chcela mi urobit radost, len nemaju kde pristat :-(
to zas mna prinutilo vazne sa zamysliet nad vybudovanim haliportu :-))
ale leteli tak nizko ze som im dovidela az na...cervene trenky :-)) pokrocili, uz nebezia ale letia :-)

ze by sa Etke pokazilo bambusove spojenie? Alebo si ho pokazila sama aby jej ho prisiel domorodec opravit a ona pri piti drinkov pozoruje jeho sikovne..ruky...normalne si ju viem predstavit...slamka trci z ust, oci sa lesknu,na perach usmev tipu... "Toto bude nadlho moj... " :-)
zdravim lencok :-) tak dari-nedari, ako kazdemu cloveku, raz je hojno a inokedy zas ho.. :-)a ty ako?

mamca

Jéééé,životný príbeh..super...sa teším!..:)
Veríš tomu,čo máš v sebe,tak ver aj tomu,že sú tu "veci" pre teba.
Pekný odvážny dník!