Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

...mimochodom samka si objednavam ako porodnu babu :-DDDDD len dufam, ze nazaujme nizsie spominany postoj- nechat to na prirodu :-DD

SHAKTI

:-)krasne..Laska je dar a je nutne si ju vazit. Laska je stanica a to ostatne vokol nej a vokol tych dvoch ktorych sa to tyka, problemi, to su iba vlaky, ktore odchadzaju a prichadzaju. Mozno do nich nastupime ale vzdy sa vratime spat do stanice, len aby sme sa vratili do tej spravnej, nasej stanice, kde na nas bude cakat ten pravy clovek.
Zo ♥ ti to zelam Dee :-) aspon jeden R. je normalny :-DD ved ty vies..
Ethi hladam pre nas ten spravny ostrov, len mam dilemu, ty zrejme oblubujes teplejsie oblasti, kym ja by som dala prednost miernejsiemu podnebiu :-DD
A este jednu dilemu mam, ja tam totiz ostanem navzdy, budem pani domaca ale obavam sa, ze tam ostanem sama a ty-vy budete chodit iba na navstevy- navstevy toho druhu o akom si mi pisala..
Toto pocko ma zabija a tiez pracovno-pravne problemi, ktore musim riesit okrem tych co uz mam, mi ostatne netreba.
Inak vdaka ree za spolocnost a kulturne vlozky :-) musim uznat ze hudobny vkus mas vcelku dobry, az na ten Queen, ale to budem brat ako posmiknutie myskou
:-))
Drzte sa..

reee

takze som uz odhaleny.aj ja ta velmi lubim deeee,ako som ti dnes povedal,viac ako svoj zivot.a to o com sme hovorili,mne nejde o moje dobro,ale o nase spolocne.pretoze chcem aby sme boli stastny.

deeee

Ahojte, ten Ree co sa sem k nam pridal je laska mojho zivota. Pekne sa so Shaktulkou trafili do mojej oblubenej od Blunta. Aka nahoda.....to znamena, ze Ree je nas:o)))))Lubkam ta Ree

panča

Cafte sa, rada vidim znamu tvar alt3. Trafili ste moj vkus, len My way mam radsej v podani Sex Pistols.
Oznamujem, ze som prekonala vrodenu aj zuiskanu lenivost, zdvihla som prdel a pochodila som mesto...uz davno som nebola tak sklamana. Zrejme by som mala zit niekde na samote, ruch velkomesta mi nechyba, stacia mi ranne statia v dopravnej zapche. Vcewra som mala aj stresujucu noc, ale nakoniec vsetko OK. LUBIM VAS

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk