Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

cafte sa CMUK. dnes som nakukla do temy uzkost a len tak zbezne okom prebehla, ako sa hromadia prispevky v urcitych temach.nikdy som nechodila do nejakeho diskusneho fora (toto forum osobne nepovazujem za diskusne, aj ked sa tu diskutuje-ale za liecebne) a uvedomila som si, kolko ludi si sem chodi pokecat a ulavit na dusicke. Som taka stastna, ze Vas mam, ze si to ani nemozete predstavit. Fakt je zvlastne, ako kazdodenne situacie, v ktorych sa ocitame, alebo sa deju okolo nas-pripominaju ludi odtialto.Soty zo sprav, ECV aut, ludia, ktori mi pocas dna volaju do call centra..ked mi volaju ludia z urcitych krajov, okresov, ci miest, normalne sa roztapam.Kolegyne len vyjavene pozeraju-samozrejme ze nevedia, co sa deje..to proste nemozui pochopit. Obohatili ste ma vnutorne a aj moje vedomosti vzrastaju :D-Mam nastudovane historie Vasich miest, pamiatky vo Vasich domovoch. tak strasne Vas mam rada, ze sa to ani neda povedat alt3 alt3 alt3

♥

MARTINKA VELMI PEKNE DAKUJE,NEBOJKAJ, O NIC NEJDE-MARTINKA VSAK ZACALA ZABUDAT A NECHAVA MOBIL KADE TADE, TAKZE SA K NEMU AJ TAK DOSTALA AZ DNES VECER 8-).A MARTINKA ZASE ZABUDLA VLANI V ZIME NA NIEKOHO A MOC JU TO MRZELO (A TEN ZIMNY CLOVIECIK NA NU NEZABUDOL-TAK PO OSMYCH MESIACOCH JU ZASE PREPADLI VYCITKY).No tak uz teraz strazim kalendar, pretoze sa cosi blizi:-) a tak.TAK ESTE RAZ DAKUJEM

ethel

....Ešte niečo...hambím sa sama za seba,že som včerajší deň prehajdákala a neozvala sa človeku,ktorý mal meniny:-(Neviem ako sa mi to mohlo stať...Prepáč Martinka,je mi to naozaj velmi velmi lúto:...(

ethel

ooo Katuš,no pekne,že si sa aspoň ozvala...je mi jasné,že čítaš tak ako mi všetci aj keď nie vždy sa ozveme,ale sme tu!A žijeme! A to je dôležité! Teším sa,a prajem ti aby ti to šťastíčko vydržalo v srdiečku celučičký život!!!! cmuk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk