Chcem si umyť ruky

katty192

ono to asi raz muselo na mňa doľahnúť. v práci som sama, teda pracujem v jednej kancelárii úplne sama, potom prídem domov a zase sama. už sa mi nechce ani udržiavať sociálne kontakty, pritom som neuveriteľne spoločenský typ. všetko mi dlho trvá, na nič nemám náladu. veď kedysi som mala toľko koníčkov..
teraz som tu mala v noci jedného kamaráta, božinku, ja som sa normálne hýbala, chcelo sa mi a celkom stačilo, že tu kdesi spal a ja som si robila, smutné, že ? naozaj chcem hrozne málo, len keby ste ma niekde vytiahli, sím

panika

na Vianoce aj na Silvestra asi budem v praci..chcem, aby mali moje recepcne volno..takze ak Ti nebude vadit bratislavsky vzduch, si tu vitana:))) a mozem sa Ti venovat pocas celeho dna...

katty192

pančitka.. :) nemám nikoho znamená, že nemôžem hovoriť, že som tým udusená a drží ma to pod vodou, potrebujem vdzuch ;)

panika

ako strasne to znie : nemam nikoho...my sme tu stale pre Teba..len viem, ze je to na prd, ked sme vsetky od seba tak daleko....alt3

panika

tak uz som tu (inak citam to jak kreten odhora...)..a z vlastnej skusenosti viem, ze tu urcite nikoho neobtazujes a mozes si tu hovorit, co chces....

panika

takze ak dovolis, pridam sa..aj tak som mala pocit, ze sem chodievam len ja...mam 7 herpesov, kto ma viac:)))stale plati ponuka, ak potrebujes od vsetkeho vypadnut, u nas mam otvorene dvere (idem citat dalej)

panika

este som precitala len 1 riadok..ak si Vercu nenasla, rada Ti poslem svoju..zamok tiez nechapem, pretoze mam problem sa sem preklikat..idem citat