Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Shaktulka,odpíšem,nebojaj:-)
Samko,aj tebe....:-)
....a vlastne raz odpíšem každému,len som už tak unavená po dnešnej celodenke,že som rada,že som si sadla a najedla sa a teraz som sa dostala do útlmu....a chcelo by to postel....ale v skratke----lúbim vás!

ethel

Mamčul,to ani tak nie je o zlahčovaní,ale o tom,že to najdôležitejšie,čo chcem ja napríklad povedať o takom pozdnom čased je to čo som napísala:-) Inak dnes ma šokovali tie správy o tom chorvátsku:-(((

mamca

Pfffffffff,ale si to tu zľahčujete,ako keby ste si písali ťaháky na písomku... Samé skratky.Ja viem,že je doba miniaturizácie,ale až tak..??? Kde sú poznatky z vyučovacích hodín jazyka slovenského,konkrétne vypracovávanie slohových prác na poprázdninovú tému "Ako som prežil dva mesiace",hááá?

mamca

Myslím,že nemyslím,ale myslím,že či nemyslím alebo myslím,rozdiel nie je taký badateľný...Nemyslíte? :)))
Kto mi chce napísať družobný mail s novinkami z domova? Šup,šup,len sa hláste,v mladosti som zanedbala možnosť dopisovania s priateľmi z pionierskeho tábora,mám čo dobiehať. Sľubujem,že pridám opis zbierky známok,odznakov a obalov od žuvačiek,prípadne vymením..:DDD

mamca

Myslela som,že pridám zopár filozofických úvah k vašim príspevkom,ale sa mi akosi nechcúúúúúúú rozvibrovať závity šedej kôry mozgovej...Ale mám ich,fakt,aj keď tomu niekto nevie uveriť,ale nech dokáže,že nie! Hihi,dúfam,že na túto výzvu sa nenájde odvážny neurochirurg,ináč som nahratá..:DDDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk