Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-DD to ked napisem, ze odchadzam tak sa sem vsetci dovalite. Cakate za rohom kym vypadnem co? sa ma bojite? :-)
Jasne Ethi, "len tak trosku "POZICAT""sa pozname cica, a uz svoju audinku neuvidim
:-DD ucitis tam to co ja a dovidenia :-D a potom budes vysvetlovat policajtom, ze som ti ju predsa dobrovolne pozicala. CHA! Ale dobre na to ides...psychologicky :-)Inak by si sa docurala na mojej sestre, ktora je velmi technicky tip, kym sa ju naucila pouzivat :-DD neskor sme zistili, ze sa nam nezmesti cez branu a do garazi :-DD
hold, male ale sikovne a velke hocikde nenapraces :-)) s tymto autickom sa tak priblizim muzom :-DDD aj ich zacnem chapat, aj ich zacnem sem tam lutovat:-)

samko sa nam vratil velmi vtipny z dovolenky, asi bolo velmi dobre :-))ze?
Ethi pravdapodobne skoncim u vas, v tom vasom 5 hviezdickovom hoteli :-) aspon sa budeme chvilku stretavat, teda dufam, ze ma prides pozriet,potom ti dam vediet, ak budem este schopna :-D
v tazkych chvilach si osvoj cierny az morbidny humor :-DD
inak som rada, ze sa uz zacal skolsky rok, uz sa nepoflakuju po meste detiska, je to tu trosku, ale fakt iba trosku volnejsie, Ethi mohla by si aj pridat, zhruba tak na 50 :-DD audinku chodim vencit kazdy den, mimo mesto, nech sa trosku prebehne :-DDD
majte sa a trosku to tu rozbehnite, sa nehanbite :-DD

mamca

Ako rýchlo a bezpečne prerobiť bytové jadro:
Potrebujete
1. dva mesiace dovolenky
2. dokonale vypracované zdôvodnenie,že prerábate kúpelňu a nie protiatómový kryt
3. objednanie obkladov a dlažieb minimálne mesiac vopred
4. pevné nervy
5. pevné nervy
6. pevné nervy
Postup prác:
1. ak vám váš zamestnávateľ neposkytne potrebnú dobu dovolenky,dajte výpoveď,je to len otrokarina a nie zamestnanie
2. na úrade aj tak zotrvajú v podozrení o stavbe protiatómového krytu,vaše vybavovanie stopnite,výška prípadnej pokuty je aj tak nižšia ako poplatky za potvrdenia
3. objednávku zmeňte,vami vybraný obklad prestali vyrábať a náhradný dovezú o tri týždne,nestresujte,ako nezamestnaní máte dosť voľného času
4.-6. tak o tie nervy ste už vďaka vybavovaciemu maratónu prišli,zbytočne ste si robili zásoby
Ak nemáte zamestnanie,povolenie,materiál a nervy,načo sa hrabete do prerábania jadra? Zamilujte si opäť svoju starú kúpeľňu a vec je rýchlo,lacno a jednoducho vybavená.

samko r.

Shaktul, teraz si mi pripomenula jeden "kameňák" z čias ČSSR. Hovorí Dežko Gejzovi: Gejzo, ja mám syfilis! Gejzo sa pýta: Dežo a to je vačšie ako Trabant?

ethel

Sadla som si sem za pc,že vás kukndem a tu vedla mňa moje dieťa zabudlo raffaello velkú krabičku čo dnes dostala....a som si povedala,že si jedno dám a už žujem 7....a žial si ma všimla malá:-)To je tak fajné,neviem,či to nezjem všetko a slúbim jej ,že zajtra ak nezabudnem jej kúpim ďalšie...:-DDD

ethel

ahojte lásky moje:-)
Shaktulka,ty sa nezaprieš:-DDDtak ty máš audinku?? a cítiš v nej chlapa?hmmmm:-DDD počuj,nepožičiaš?:-DDD Len trošku sa preveziem:-DD
Panči ak budeš mať čas a chuť,tak sa ozvy ako ďalej...myslím každý deň...alt3
A vrátili sa nám pracovitý dovolenkári...som rada,že ste doma a OK!!!!cmuky

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk