Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Samko,ty si evidentne užívaš a ja sa teším s vami:-) Dúfam,že uško(neviem koho) je v poriadku:-)) cmuky celej rodinke!!!

ethel

Dee...poviem ti,je to zlatý mačkopes:-D Samozrejme,že nebude v noci spať na zemi,veď je tma:-))) Moje dieťa jej urobilo schodíky do svojej postele a obávam sa,že inde si už ani nevie predstaviť spať:-) Keby moja malá nebola chcela toto plemeno,tak by som ho nekúpila,lebo aj mňa vytáča,že ho má každý druhý majitel psa.V našom okolí majú asi 4 kúsky.Je fakt,že sú už tak zdegenerované...uvidíme čo vyrastie z tej našej,ale zatial má pekný malý ksichtík,malé stojaté ušká a pohlad malej bohyne.Kým pri dobermanovom pohlade som dokázala odolať,pri nej je to nemožné....

panča

caute zlatinka alt3. Tak uz je doma .Vraj tam bolo super.UFFF.prichystana spolupracovat, tak uz len verim, ze vydrzime.dalsich 9 kil hore...lubim Vas

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk