Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

deeee

jeeeeej etka....aj ja som mala yokshira. Moje krasne dvojkilove zlatinko.Aked budem mat viac casu, tak si urcite chcem zasa kupit yorka. Su skveli a vyhoda je, ze neplznu. Ale zacalomi vadit, ze ich uz ma strasne vela ludi a chovatelia ich teraz robia jak na pase a uz su niektori skaredi, velki a neforemni a dovoluju si ich este nazvat yorkshirmi. Ked sme si nasho kupili, tak bol v meste tretim "exemplarom" a cely panelak si ho oblubil. Ked sa na schodzi vlastnikov rokovalo o psoch, tak sa povedalo, ze nas do toho nerataju, pretoze my nemame psa, ale Ginku...sranda. Chyba mi.Aj vas spi v postielke s vami?
Mam vas rada

ethel

...dnes som zistila ďalšiu nevýhodu yorkshira:-DD bodliaky! Na dobermanovi sa to nezachytilo...
...a zase sa mi nedá dostať na pobox...skúsim neskôr...
Lúbim vás!

panča

:DD, normalne som citila tu slanost mora

inak Dee, asi som to nenapisala, ale velmi rada sa stretnem. Dnes som bola ,,u vas,, na nakupoch

panča

rozbehne, neboj :D. Prave pozeram nekonecny pribeh...citim sa ako decko.Chodim domov strasne unavena, cely den sedim pred monitorom, PC nemozem ani citit.ani psychicky na tom nie som najlepsie, ale to vsetko prejde...lubim vas a tiez mi velmi chybate...alt 3

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk