Chcem si umyť ruky

deeee

ahojte, aj ja som velmi zvedava. Pevne verim, ze dcerka sa zachovala dospelo, rozmyslela si to a zostane tam. Drzim palceky

pančucha

Ahojky ♥♥♥.Zajtra sa idem popytat, ak sa nic nezmenilo, tak v piatok ide domov..ak si to rozmyslela, tak este 3 mesiace..radsej by som to druhe, ale zakladom je dobrovolnost.Takze mozem snivat..druha ide na sustredko, tak 2 dni budem uplne sama...mozem si vsetko obbehat-celkom sa tesim.LUBIM VAS ♥

eee

asi ma porazí..konečne som sa dostala k pc aj to v robote a nedá sa mi ísť na maily:-(((( nemôžem odpísať na jeden mail,stále ma to vyhadzuje....tak to nechám na zajtra...pri najhorsom odpíšem z iného mailu.

lilith

Ahojte:-) ale to je jednoduché mysliet pozitívne
Ja som v BA, a tu samý stres, nedám za nič svoje malé mestečko:-)))

ethel

alt3
...dnes som prvý krát okúpala tú moju malú hafanku:-D Nechcite to vidieť ako vyzerá táto rasa mokrá:-DDD Musela som ju pofotiť,lebo som si skoro cvrkla:-DD Dnes je síce piatok a ako každý piatok u nás doma....nejdem von,normálne sa teším na zajtra ráno,ako si v pohodke vstanem,nebude mi zle,a pôjdem si konečne poupratovať auto.Už som vám vravela,že som obdrela blatník?:-D Máme pred robotou také vysoké pätníky.....:-DDskoro som prišla o hmlovku:-(

...a čo je so Samkom??????hmmmmm????