Chcem si umyť ruky

panča

zlatinko moje, rozplakala si ma.som taka stastna, ze si sa ozvala-aj lked je tvoj prispevok plny smutku.aj ked nie sme uz v takom kontakte, ver mi, ze si stale sucastou mojho zivota..v podstate stale narazam na ladovych mackov a tych si do mojho zivota vlozila ty.drz sa zlatko, vsetka smola raz skonci a urcite narazis na nieco, na co sa oplatilo cakat aj cely zivot alt3

SHAKTI

...zijem...snazim sa..bojujem..zijem tak ako viem a skusam zit tak ako neviem...
bojujem so svojimi demonmi, strachom, sama so sebou...uz 4 mesiac sa snazim zabudnut na cosi a akceptovat slobodnu volbu niekoho...opat pracujem a je to narocnejsie ako si dokazete predstavit..
hoci vo vnutri umieram, kazdy den venujem usmev tym, ktori ho potrebuju, tym, ktori sa nan kazdy den tesia, rozdavam to co sama nemam, uz viete preco je to tak narocne. A ked umrie niekto komu som den co den rozdavala kus seba, je to vzdy velmi tazke, pretoze odosobnit sa jednoducho nejde. No odrabam si svoje hriechy a pri tom bojujem so zavistou. Proste zijem, fyzicky budujem a dusevne buram.
Neozyvam sa pretoze nemam na to sil, nemam co povedat, ale myslim na vas kazdy den. Na Etku pri nasej piesni :-)
na lili ked vidim cierneho psika a istu okresnu znacku, na pancu, ked sa mi stane cosi blaznive, na mamcu ked pocujem alebo citam nejaku mudru hlboku myslienku, na samka pri niecom erotickom :-)) a na niekoho myslim nonstop. Snazim sa pochopit a hlavne naucit totalne vyresetovat cloveka, ktoremu ste venovali kus seba. Bohuzial to nikdy nepochopim a nikdy sa to nenaucim. A vlastne ani nechcem. Pretoze takto viem, ze som toho cloveka naozaj lubila a kazdemu takemu cloveku ostava male miesto v mojom srdci. Tym padom zistujem, ze nie som az taka prisera a to srdce predsa len mam a je velke. A ten, kto dokaze vymazat cloveka, ten nema srdce.
Lubim vas vsetkych ale nemam sil to dokazovat a davat najavo, a hoci kazdy ideme inym smerom, tou svojou vlastnou cestickou- niektori kracame lahko, niektori sa brodime alebo si ju musime vydupat, urobit novu, ta cesticka je nasa a hoci ideme kazdy svojim smerom, mame sa kam vratit, mame pevny bod, ktory sme si kedysi vytvorili, mame svoj vlastny domov, ktory je mozno iba cista iluzia, ale v nas existuje, my sme ho postavili, my sa on starame, opravujeme, skraslujeme a stale sa don vraciame..
Pretoze domov je tam, kde ta ma niekto rad !
Drzte sa, tiez sa zatial drzim, kolapsi uz prekonavam ako proficka :-)

panča

jeeeeej, taka som tesiva-po vcerajsom treningu (malej isli nenormalne hlavicky a aj premienala na goly) bol z nej trener taky uneseny, ze jej povedal pred vsetkymi, ze angl. premiere liga sa moze schovat a David Beck...sa moze od nej ucit:D.Dnes ju dal do zakladu s komentom, ze moze dakovat rodicom, ze kope lavou nohou..a ostatne mi nechcela povedat, vraj bola cervena ako rak.A este super vec, vsetci dostaneme po 2 listky na Iuventus:DD huraaaaaaaaaaaaaaa.No tak to bola ta veselsia cast nasej rodinky, ta druha je na tom horsie...zrejme skoncim na psychiatrii

ethel

teeeda...našla som vás na 12 strane:-(( to čo má znamenať??hmmmm??? ani vy nemáte čas? Ja mám,ale asi som viac na mäkko zo psa ako z pc a preto sa aj ospravedlňujem ak sa niekomu neozývam,ale ja mám teraz novú funkciu-matka,tak sa tomu venujem naplno:-) Ale myslím na vás všetkých stále,okrem noci:-D Vtedy spím...
Tak sa mi tu zase majte krásne!cmuky každému na noštek:-)alt3

panča

alt3
dnes som skoro isla k BB.Nasi isli rozpltylovat popol a ja som chcela, aby ma vylozili vo Zvolene :DDD. No nakoniec som nikam nesla, pretoze som mala dieta nominovane na zapas a hralo v zaklade. Tak sa tesim..chystaju sa u nas velke zmeny.Aj sa tesim, aj mam strach, ale zial su veci, ktore uz doma nevyriesime...lubim Vas alt3 pusu na dobru noc

ethel

Teda tu je ticho ako pred búrkou:-)Dnes som robila čučoriedkový lekvár...mňamky je...Moja malá psica:-D je poriadne prešpekulovaná a maznavá...rozmýšlam či to nebude aj tým odkial pochádza:-))V tej oblasti asi všetci túžia po láske:-) Idem si hodiť jej videá z mobilu na youtube....a lúbim vás!