Chcem si umyť ruky

panča

Shaktulik sa nam neozyva, tak len mini odkaz pre nu -co si mi dala vtedy tu web adresu na horoskopy-tak klobuk dolu, aspon viem, ze nie som este uplny blazon. Otvorim denny horoskop a hups-na monitore citam svoj zivot...aspon ze to ponuka aj riesenia.♥♥♥ Snad si OK, ale mohla by si urobit aspon male haf, alebo aspon vrrr ♥♥♥

panča

:D, no ved ja sa nebranim chybam z minulosti, tie beriem lebo moj zivot nasmerovali urcitym smerom...ale stve ma, ze som obklopena omylmi ostatnych a to ma ubija. A mam pocit, ze oni to riesit nemienia, napriek tomu, ze to horí....a pocitanie po stadach je super, clovek snad nevynecha cele stado, ale predstav si, ze sa pomylis pri patnasttisicovej ovci a musis zacat odznovu :DDD.Tak to by ma vazne nasralo :DD. Mamci, ty sem chodis o takom case, ze si zacinam mysliet, ze zijes v inom casovom pasme :DDD.♥

mamca

Chááááááá,a mám zlepšovák pre nezmýlenie a urýchlenie počítania:
....ďalšie stádo ovečiek ...ďalšie stádo ovečiek ...ďalšie stádo ovečiek...

mamca

Jujha,to ja,keby som sa zobudila a zistila,že tie minulé roky bol len zlý sen,s dokonale optimistickou blbosťou by som si znova tie roky zopakovala... Takže som radšej,že ich mám za sebou.:DDD

pančucha

bu bu bu
kurna, zase som neskutocne unavena a nemozem zaspat..co by som dala za to, keby som sa rano zobudila so zistenim, ze poslednych par rokov mojho zivota bol len blby sen, ze sa nic nestalo a vsetko je ok.Dnmes som sa tesila (neviem preco) na zatmenie...nakoniec som na to zabudla, napadlo ma to az okolo tretej.Ale bolo pod mrakom, tak snad to ani nebolo vidiet..To su problemy, ze ? No tak dobre, uz idem off.LUBIM VAS
PS : pisala som, ze sa zrejme neukazem, ale misim chodit nakuknut, inak by som zosalela. Ste moj bezpecnostny ventil, aby som neexplodovala ♥♥♥
DOBRU NOC