Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

Ale dufam Dee, ze si ho aspon pochvalila .A poziar-to horelo na sidlisku, kde som este donedavna byvaal, ako som si vsak precitala, bol to uz treti za dva tyzdne (v tom istom objekte)-takze asi ako vzdy v BA, co sa vlecie, tak sa urychli ohnikom...

No Eti, dnes som bola na treningu..napisem ti do mailu. Inak za trening som stihla precitat celu knihu..takze ak sa nechcete odtrhnut od knihy, vyberajte si temy o pobyte na psychiatrii...ale citim sa po nej celkom fajn.mozno az viac ako fajn.Len som podcenila pocasie a este stale som skrehnuta ako kura..a mam vyplnit dotaznik, kde chcu vediet total vsetko..aj hmotnost matky..asaio to pretriem mastnym prstom a poviem, ze mi tam nepisalo pero :D

mamca

Koláč treba vložiť na 24hodín do marinády z vody a medu...Bude mäkký a sladký.Ako od maminky.:)Aj keď nekonzumovateľný,ale nebuďme predsa detailisti.:D

deeee

ajojte....moj drahy vcera upiekol kolac, ktory sa neda jest...hehe, je tvrdy a horky...som rada ze som ho nepiekla ja, lebo by mi povedal, ze neviem piect:o))))Ale na obrazku v knizke vyzeral pekne.
Inak aky poziar bol?Ja som tu uplne mimo diania, akurat som sa dnes dozvedela, ze chytili Karadzica, tak dufam, ze ho dobre potrapia, chrapuna.
Krasny dnik prajem vsetkym

ethel

Panči,to,že sme netrafili do prázdnej bránky:-DDD to som videla:-DD Nooo sme šikovný v našom meste,uznaj,to sa hocikomu nepodarí:-DDDD

panča

no hrali ako nehrali..ktosi z BB netrafil do prazdnej branky (CHVALA BOHU)..o dva dni mi zacinaju skolenia, idem zase pracovat. Zatial je to u nas celkom fajn, dufam ze o pracou nepokazim..v stredu ma zrejme caka pohreb...dnes som bola tak velmi stastna..kurna, revem....boli sme u detskej lekarky a decule blbli ako kedysi...bolo to take uzasne. Potom sa obliekli rovnako, stale sa pusinkovali a spolu isli hrat fotbal.Este aj vonavku mali rovnaku- Bolo to take krasne. Poobede som bola par hodin u svagriny..a prave som sa zamilovala do novej vonavky z avonu. A Vas milujem vsetkych..vsetkych. Vzdy som si myslela, ze je rozdiel lubit a milovat. V zasade ze milovat nemozno viac ludi naraz..da sa to..mam trosku divne dni, v spravach som videla cloveka, do ktoreho som bola zblaznena ked som mala 15...o dva dni ho mozno uvidim znovu...teraz uz ako matka dvoch dospelych deti...a o dalsie dva dni...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk