Chcem si umyť ruky

deeee

ajojte....moj drahy vcera upiekol kolac, ktory sa neda jest...hehe, je tvrdy a horky...som rada ze som ho nepiekla ja, lebo by mi povedal, ze neviem piect:o))))Ale na obrazku v knizke vyzeral pekne.
Inak aky poziar bol?Ja som tu uplne mimo diania, akurat som sa dnes dozvedela, ze chytili Karadzica, tak dufam, ze ho dobre potrapia, chrapuna.
Krasny dnik prajem vsetkym

ethel

Panči,to,že sme netrafili do prázdnej bránky:-DDD to som videla:-DD Nooo sme šikovný v našom meste,uznaj,to sa hocikomu nepodarí:-DDDD

panča

no hrali ako nehrali..ktosi z BB netrafil do prazdnej branky (CHVALA BOHU)..o dva dni mi zacinaju skolenia, idem zase pracovat. Zatial je to u nas celkom fajn, dufam ze o pracou nepokazim..v stredu ma zrejme caka pohreb...dnes som bola tak velmi stastna..kurna, revem....boli sme u detskej lekarky a decule blbli ako kedysi...bolo to take uzasne. Potom sa obliekli rovnako, stale sa pusinkovali a spolu isli hrat fotbal.Este aj vonavku mali rovnaku- Bolo to take krasne. Poobede som bola par hodin u svagriny..a prave som sa zamilovala do novej vonavky z avonu. A Vas milujem vsetkych..vsetkych. Vzdy som si myslela, ze je rozdiel lubit a milovat. V zasade ze milovat nemozno viac ludi naraz..da sa to..mam trosku divne dni, v spravach som videla cloveka, do ktoreho som bola zblaznena ked som mala 15...o dva dni ho mozno uvidim znovu...teraz uz ako matka dvoch dospelych deti...a o dalsie dva dni...

panča

alt3
dakujem, dnes to vyzera lepsie ako vcera.mam to hlboke a na blbom mieste, pri akejkolvek cinnosti sa toho dotykam-ale uz to aspon nekrvaca. A co sa tyka vecera-nech vyhra ten lepsi :)